Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Verovatno ne. Srpska posla.Bilo bi divno ponovo slušati emisije Studija B iz osamdesetih(Ritam srca, 100 veličanstvenih, U sred srede, Fras u šupi, itditd), ili recimo početke Cece Lukić u Niko kao ja, ali ne gajim nadu da to postoji.Ili bar da se uradi neki serijal o toj super talentovanoj generaciji.
ne postoji nista od toga. u to vreme je arhiviranje bilo jako skupo. u studiju B je postojao tzv "madjar", magnetofon koji je snimao program na jako maloj brzini (u prevodu - loseg kvaliteta) ali je bio u sluzbi UDBE, ako voditelj ili gost kazu nesto protiv tita, slobe ili treceg da ga odmah apse (pa da preslusaju i cuju sta je stvarno rekao). slicno je bilo i u radio beogradu, s tim sto su tamo barem cuvane emisije koje su snimane unapred.velika je steta sto toga nema. postojala je jedna devojka, kacavenda se prezivala, koja je fanaticno snimala najludje programe B92 s pocetka, tipa show dr avrama goldmanna i slicno, znam da je svojevremeno (pre 15 godina:)) nudila da se to prebaci ali je naravno svima sevalo za to, kad se zivelo od danas do sutra.ja bih zapravo danas najvise voleo da slusam emisije iz zvezdanog doba studija b, recimo vuk i crvenkapica ili neke od tih intervjua koje je tanja radila sa muzicarima. koje bi to blago bilo, da sada slusas intervju sa margitom, milanom, jurom stublicem i drugima. Edited by gazza1
Link to comment

Orden Aleksandru - bebi herojuIZVOR: B92Beograd -- Predsednik Fonda B92 Veran Matić uručio orden Aleksandru, sinu Milana Popovića i Severine Vučković, bebi heroju i inspiraciji za učešće u akciji Bitka za bebe.
Jel samo meni ovo glupo? Ali beskrajno!
Link to comment
Jel samo meni ovo glupo? Ali beskrajno!
pa ne znam, i ja se mnogo muchim oko te informacije, zdravo pravo dete bogatih roditelja dobilo nagradu za herojstvo. jeste mi malo. al ja se i tako ne razumem u te marketinge...mislim, herojstvo treba se dodeljuje na izlasku iz neonatologije imd ili tirshove. kad se pobedi. Edited by thermal bug
Link to comment
Jel samo meni ovo glupo? Ali beskrajno!
ako je tačno da je taj čovek dao toliko para, trebalo bi da nagradu dobiju i televizor i fotelja u kojoj je prvi put čauo za akciju, ako bi Severin™ tražio
Link to comment

pa neka chovek dobije nagradu, a ne televizor, fotelja i dete. kakve veze ima dete.valjda je sam dao pare.

Edited by thermal bug
Link to comment

Nije mi bas jasno o kakvom se ordenu radi. Je li to neko drzavno priznanje, ili priznanje ovog fonda? Mislim da je neuobicajeno da se priznanje raznih preduzeca, nevladinih organizacija i sl. nazivaju ordenjem. Obicno se dele raznorazne plakete, zahvalnice i sl. Bice veselo ako se zapati ova praksa deljenja ordenja. Mnoge javne licnosti ce nam izgledati kao ruski marsali i komunisticke ere.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...