Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Jel ovo neka nova programska šema? Umjesto vijesti u 16:00 ide 7 TV dana. Saznah krajnje relevantne informacije šta (ne)ću gledati u "Potrazi", a šta u "Patroli", a šta u novoj sezoni VB-a.

Link to comment
Srbija je mnogo boljeigrala u drugom periodu ali sa očajnim šutem za tri poena (prva trojka tek iz devetog pokušaja) nije uspela da se približi na manje od šest poena Sloveniji koja je nekoliko puta imala dva plus jedan situacije u prilikom koševa. Polovimon perioda dogodila se i jedna diskutabilna situacija kada su subije priznale trojku Lorbeku iako je vreme predviđeno za napad verovatno isteklo.
nije da hejtujem, nego mi super ovo kucanje na brzinu :)
Link to comment

E, nešto razmišljam, je l' i vama ovaj Miša Stoiljković onako, kul voditelj? Ume da ubode dobro pitanje i uputi suvislo cinični komentar, štosmenetiče.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Meni je kul. Kul su mi i dva gosta. Nisam gledao od starta, ko su oni?EDIT: Au jebote, gledalac pita sta da radi kad mu homoseksualac pridje u autobsu sa podignutim udom! Gost mu rekao da treba da preispita fantazije. :D

Edited by McCabe
Link to comment

Jeziva emisija, ako mislimo na onu sa Vucom i Radovanovicem. Radovanovic: "Koliko dugo covek moze da suzbija agresiju ako je gladan?", dok Vuco odgovara citatom iz Kabarea kao da su ljubav i sposobnost da se uzdrzis od nasilja ista stvar. Naravno, ne bi trebalo zaboraviti ni onu lujku koju su doveli u vesti u 4.

Link to comment

Ne znam na sta mislis, ni kako se ova dvojica zovu. 1 je psiholog, drugi pshijatar. Nisam ni ispratio ko je ko, video samo zavrsni deo. Levi pricao o homoseksualnosti sa psiholoske strane, o neispitanosti, o uobicajenosti u zivotinjskom svetu. Desni, matori, pricao o huliganstvu, hardcore nacionalizmu, mrznji, nesigurnoj muskosti... Potkacio i jedan vekiki klub.Javio se i neki idiot pa ga isprozivala obojica, matori imao kul opasku na Slobodana...Na kraju se nisu slozili oko toga je li biti gej devijantno ili nije. Bilo je vrlo iznenadjujuce da nakon tolike price matori odvali nesto. Ali levi ga je fino spustio i to je bilo to. Hvala na paznji, gledajte nas i iduci put.Jesmo li gledali istu stvar?

Link to comment
Meni je kul. Kul su mi i dva gosta. Nisam gledao od starta, ko su oni?EDIT: Au jebote, gledalac pita sta da radi kad mu homoseksualac pridje u autobsu sa podignutim udom! Gost mu rekao da treba da preispita fantazije. :D
Ovo sam gledao juče... Samo što nisam pao sa stolice, kad je slušalac to odvalio... :DJebo te, kakve se sve budale javljaju u program...
Link to comment

isteko mi ban pre 30 sekundi, jedva sam izdrzo, zapao sam u iskusenje da registrujem mahacrapsatman klona samo da bih misi :ziga: posvetio 1 zigu. znaci, decko je potpuni car i moj omiljeni voditelj na domacim televizijama: sve fino, logicno&bistro, zajebantski s 1 merom i ukusom. da sam neka vlast ja bi mu dao mesta na b92ojci bar kolko ovi iz radiodizanja imaju sad, svegami. lik razvaljuje. misim, moras da budes car ako oces da sa biki :wub: sedis u gimnaziji. btw, nema fan pejdz a ni grupu na fejzu, mene mrzelo da otvaram.(ona cura sto vodi stanje nacije je kardinalna)

Link to comment

E, do jaja!Ja mislio da ću ispasti smešan zbog pohvale 1 Miši. To jest, nešto nisam čuo da ga se negde hvali, a tip je skroz dobar. A uvališe mu onu jadnoću od Potrage i par vesti u manje gledanim terminima. Prosto, čovek pita dobra pitanja, dobro "vozi" sagovornika, a komentari (sebi u nos) imaju sjajnog cinizma i suvislosti.Ja isto gledao tu sa psihićem i onim matorim što ga često zovu, ali moj utisak glede Miše traje već neko vreme, ova emisija je samo povod.

Link to comment
E, nešto razmišljam, je l' i vama ovaj Miša Stoiljković onako, kul voditelj? Ume da ubode dobro pitanje i uputi suvislo cinični komentar, štosmenetiče.
ima super predispozicije za televizijskog i radio voditelja, što je retkost. ipak, omane mu se da olako priđe saopštavanju nečije titule pri najavi gosta, što je malo onako.... neprofesionalno. mislim, zapiši ako ne možeš da zapamtiš. Deluje skroz korektno. Inače i nova sezona stanja nacije je počela frazom "ispitujemo raspoloženje javnog mnenja". ni posle godinu dana nisu naučili da mišljenje ne može da ima svoje raspoloženje. oni izgleda ne znaju šta znači reč "mnenje". Edited by pacey defender
Link to comment

Večeras nova intervju-emisija sa Jugoslavom Ćosićem, u trajanju od jednog sata. Prvi gost - Emir Kusturica.Ako ga Ćosić ne istrese iz gaća, onda je B92 stvarno RTS light.Edit: najavljen je kao "naš proslavljeni režiser". Naravno, najviše mi smeta ovo "naš" (a pritom ne mislim na muslimansko poreklo!!).

Edited by Buck Naked
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...