Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Sticajem okolnosti sam pogledao deo danasnje, koliko mi se cini, prve epizode. Kada pogledam sadrzaj teksta sa Frankovog linka vidim da su spremali ono sto je najavljeno za drugu epizodu.Su oni to malo izmesali epizode?

Link to comment

mislim da fulas sa tom procenom. nista nije urbano u ovome, sem mozda voditeljke, ali to nema nikakve veze sa b92. gledala sam prve dve epizode i u tom zanru doku-kulinarskom, deluju odlicno. kuvar je savrsen i bezbroj puta je zanimljivije od onog smarackog holandjanina sa 24 kitchen.i jos jednom se potvrdjuje da je maestro broz znao najlepse da uziva.

Link to comment

Reportovana si zbog vređanja Rudolfa, jednog™ cara.Inače, emisija je skroz ok, neće sva jela baš biti spavljiva u kući, ali lepo je videtiПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Reportovana si zbog vređanja Rudolfa, jednog™ cara.Inače, emisija je skroz ok, neće sva jela baš biti spavljiva u kući, ali lepo je videtiПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
:Dznam, znam. u manjini sam. kul su mu recepti, ali mi je on mnogo pih. sto je naravno potpuno licno, podseca me na jednu groznu holandjanku sa kojom sam radila. a ona mi je takodje tvrdila da on u holandiji nije skoro uopste poznat, ne znam da li je to tacno.jednom sam inace probala da pravim taj file u cvarcima i orasima i sve je ispalo predivno za nepce, ali po izgledu bilo grozno.
Link to comment

ne razumem takav osvrt spram rudolfa: tip deluje potpuno neiskvareno, ležerno i pride pravi zanimljive stvari...emisija u kojoj je voditeljka senic una, a priori deluje odbojno ali ok, tog kuvara ne znam i verovatno je zanimljiv.

Link to comment
za društvo sa sprata koje će biti do jaja zadovoljno 1 urbanošću....
Pre neki dan slušam Vladimira Đorđevića kako najavljuje brejkdens takmičenje. Kaže on kako je to ona prava Srbija, a ne razna kola koja možemo videti po drugim televizijama :isuse:
Link to comment

Pa naravno da sam pod urbanošću mislio na voditeljku, kuvar je brđanin. evilsmile.gif .Priča je usiljena jbga, mnogo praznog hoda, i lupetanja.Sve vreme pričaju o " Titovim vilama ovo-ono, one su zapuštene jao nama" mogli su malo i da se prošetaju po tim vikendicama...Nije isti koncept meni je Brka sa RTS mnogo bolji...

Link to comment

ee, a voki kostić: "andraše, ne tako", "andraše, više soli", "andraše, kraće to peci", "andraše, da ti pokažem"... kako ga nije iznabadao 13. puta, nije mi jasno... dobra stara vremena.

Link to comment
ee, a voki kostić: "andraše, ne tako", "andraše, više soli", "andraše, kraće to peci", "andraše, da ti pokažem"... kako ga nije iznabadao 13. puta, nije mi jasno... dobra stara vremena.
joj jeste :lolol:
Link to comment

Да ли и ви имате утисак да постоје 2 Рудолфа? Један, млађи, са лила наочарима, темпераментнији и онај из кухиње, некако озбиљнији. Је ли само овај Рудолф или онај други или шта већ? Слични су ти Холандези

Link to comment

Ko nije znao, a zeli da cuje...

У Београду је после дуге и тешке болести, у 46. години, преминула Татјана Тања Петровић, уредница онлајн издања "Политике". Тања је често била гост емисије Дигиталне иконе у протеклих десет година. И то веома радо виђен гост... У емисији Дигиталне иконе Радио Београда 2 у уторак 26.02.2013. године, in memoriam, слушаћете делове разговора, из 2011. године, снимљеног приликом последњег гостовања Тање Петровић. Са уредницом емисије Тамаром Вученовић разговарала је о раду веб тима "Политике", новинарству на интернету и изазовима који су пред новинарском професијом у ери екранске културе...
http://www.radiobeograd.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=16079&Itemid=304klik na link ispod najave i download emisije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...