Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Tanje se uglavnom secam i pamtim je kao radisjkog voditelja i urednika.Secam se da je na Studiju B vodila emisiju o domacoj muzici sredom (mislim da se negde u to vreme promenio naziv te emisije iz 'Zvuci rodnog kraja' u 'U sred srede'), ali se najvise secam, osim onih koje su vec ovde pomenute, emisije 'Rok intervju' koju je bar dve godine vodila (ako me secanje sluzi emitovala se utorkom u 23h). Zasto bas ovoga? Zato sto sam neke od njih snimao na audio kasete, a tada ne bi snimao bilo sta vec nesto sto mi se cinilo dobrim i u isto vreme zanimljivim.Kasnije sam je sa zadovoljstvom slusao i na 92-jci.Zaista velika steta.RIP

Edited by Bane5
Link to comment

pa nista posebno, rambo bio gost, izaso mu album, a jugoslav najavio pesmu jemo voli jem po vuku, iz cega je rambo shvatio da ovaj nije uopste preslusao album. te su se u sledecih par ukljucivanja u program isposvadjali najstrasnije, a onda cutali do kraja emisije...

Link to comment
naizmenicno radili dejana i jugoslav, dok potonjeg nije uzivo napusio ladnim kurcem gosn. pusic antonije
Jugoslava se ne sećam iz te epizode. Možda i zato jer sam Studio B počeo da slušam otprilike '93A Tanje samo po imenu, ali ne i da je radila te emisije. Za razliku od Dejane koja mi je bila uzor (tj. ona i dvojac sa Yu radija - Rok ekstravaganca) za emisiju koju sam vodio od kraja '99 na lokalnom radiju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...