Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Odalovićka je imala fenomenalan stajling jutros, od aljine do frizure. Jebote, što ona meni smešna.
Mali intermezzo u ovoj opasnoj raspravi, foxy lady :DMeni kao veštica iz neke bajke...
! Edited by Glas RazumaN
Link to comment
bojim se da je nikoliceva predsednicka funkcija legitimna. njegovo politicko delovanje, predsednicka kandidatura kao i pobeda nisu bili praceni nikakvim organizovanim osporavanjem kao ni gradjanskim protestima. da u ovoj zemlji postoji bilo kakva potpora u vidu javnog mnjenja koje bi podrzalo simbolicki akt odbijanja nagrade koju dodeljuje covek - predsednik - koji zbog svojih ne tako davno napustenih stavova nema moralnu tezinu da vodi jedan narod, onda bi se moglo govoriti da tu nagradu nije trebalo primiti. a mozda ni to nije bitno, vec da svako donosi odluke sam za sebe bez obzira na to kakva dobit ili steta proizilaze iz tog cina. iz tog ugla je moguce govoriti o maticevoj gresci. pragmaticno gledano, mislim da su takva vremena iza nas, vremena apsolutnih moralnih postulata i cinjenja po toj unutrasnjoj veri lisenoj matematike.
Nije se tako mislilo kada je Bojana Lekic primila Karicevu nagradu.http://www.nin.co.rs...5/24/18052.htmlEdit: Vec receno, nema veze. Edited by Budja
Link to comment
karic nije bio predsednik drzave. i nagrada je za fond b92 tj humanitarni rad koji ne bi trebalo da poznaje politicke ograde.
Nisam siguran da razumem tu razliku da Karic nije predsednik drzave.Kakve to veze ima sa dilemom i licnim cinom primaoca da li da nagradu primi ili ne?Sto se humanitarnog rada tice, to takodje ne razumem. Kao, humanitarni rad se moze odvojiti od sveukupnog javnog i politickog delovanja. Nemojmo se zajebavati.
Link to comment
Nisam siguran da razumem tu razliku da Karic nije predsednik drzave.Kakve to veze ima sa dilemom i licnim cinom primaoca da li da nagradu primi ili ne?Sto se humanitarnog rada tice, to takodje ne razumem. Kao, humanitarni rad se moze odvojiti od sveukupnog javnog i politickog delovanja. Nemojmo se zajebavati.
smaras. ako si vec ne razumes razliku izmedju predsednika drzave koji urucuje drzavni orden i predsednika privatne fondacije koji urucuje privatnu nagradu. i ako vec ne znas jos gomilu fakata vezano za odnos karica i lekicke u tom trenutku koji je dosta brzo po raspletu ofiran.anyway, razumem da imas pik na mene zbog bana koji si zaradio jer si me nicim izazvan nahranio govnima, ali ako ocekujes da cu da uradim nesto na ovo tvoje stalkovanje na svim temama gde nesto napisem, sem gastronomije, necu.
Link to comment
smaras. ako si vec ne razumes razliku izmedju predsednika drzave koji urucuje drzavni orden i predsednika privatne fondacije koji urucuje privatnu nagradu. i ako vec ne znas jos gomilu fakata vezano za odnos karica i lekicke u tom trenutku koji je dosta brzo po raspletu ofiran.anyway, razumem da imas pik na mene zbog bana koji si zaradio jer si me nicim izazvan nahranio govnima, ali ako ocekujes da cu da uradim nesto na ovo tvoje stalkovanje na svim temama gde nesto napisem, sem gastronomije, necu.
Primetices da se moj pik pojavio onog trenutka onda kada je Vucic nazvan usamljenim herojem i nekim bezvenim likom iz proslosti sa par verbalnih gafova. I naravno da ce se polemika nastavivi dok god se ne slazemo, i dok god se racionalizacija svakog poteza ljudi oko B92 nastavlja.Drugo, naravano da te ne stalkujem na gastronomiji na isti nacin, jer gastronomija nije politicka tema. Ma koliko se upnijiavo ova tema Veran i B92 jeste politicka a ne humanitarna, i potpuno u vezi sa temom Ivice Dacica i sadasnje Vlade. Uostalom, vidis i sam da nisam jedini kome nesto nije jasno u vezi tvog pisanja, i na B92 temi i na Politici.Inace, oko predsednika drzave stvarno ne razumem. Odjednom je funkcija predsednika neupitna i o nagradama koje isti urucuje se ne raspravlja. Vrlo cudan stav ako se zna da je, recimo, 1 Slobodan Milosevic bio legitimno izarban predsednik u dva navrata.
Link to comment

Jel zna neko zasto nas b92 gotovo svakodnevno informise o Severnoj Koreji? Ne mislim tu na vesti o nuklearnoj probi vec na vesti kakve se siske nose, koji mobilni ima veliki vodja, sta je cerka guglovog celnika slikala tamo, koja kompanija im obezbedjuje 3G mrezu, kako uhvatiti avion do tamo i bla bla bla...

Edited by Bane_V
Link to comment

preminula tanja petrovic..nisam je licno poznavala al mi je bila jedan od 5-6 blistavih temelja herojskog doba tog radijazao mi je. i kakva je sad ovo epidemija umiranja finih ljudi iz kulture..

Link to comment

jedan od naboljih radijskih karaktera ikada, ultimativni talenat. od studija b i prekobrojca pa do kulturne redakcije b92, ucestvovala je u najboljim trenucima radija u ovoj zemlji. to kako je sa 20-tak godina vodila program na studiju b, intervjue sa domacim muzicarima, to znanje, odmerenost, kultura, dikcija - nijedan radijski voditelj pre i posle nje nije imao.bila je dugo bolesna. neka joj laka zemlja, odmorice se.

Link to comment
jedan od naboljih radijskih karaktera ikada, ultimativni talenat. od studija b i prekobrojca pa do kulturne redakcije b92, ucestvovala je u najboljim trenucima radija u ovoj zemlji. to kako je sa 20-tak godina vodila program na studiju b, intervjue sa domacim muzicarima, to znanje, odmerenost, kultura, dikcija - nijedan radijski voditelj pre i posle nje nije imao.bila je dugo bolesna. neka joj laka zemlja, odmorice se.
Do ove vesti nisam znao da je tada bila tako mlada. Te emisije sa Studija B treba da postanu leckcije u osnovnim skolama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...