Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ne možeš, to bi tek bio horor...
trast mi, mogu i to vrlo dobro :Djebes ga, kapiram ja tvoj bes, i velikim delom ga i delim, ali uvek se provlaci samo ta prica kako su novinari dno.kao da su ostali, od snimatelja i kamermana, do reditelja i producenata, sve nekakvi vrhunski profesionalci.
Link to comment

pa oni jesu vrhunski profesionalci, jer im je dopusteno da se jebu kvaltetno svenkuju svakome ko dobro plati, od RTS do rojtersa, od karica do foksa.docim su novinarke fukse po svojoj prirodi, znaci neprofesionalne kurve.kad nadjem jednog "profesionalca" koji nije kvalitetno prodao svoju bulju svakome ko je ponudio evrocent vise, ne pitajuci cije su pare i od koga su pokradene, popusicu mu kurac najkvalitetnije u izlogu u knez mihajlovoj. par ludjaka iz moje bivse firme tu ne racunam.

Edited by gazza1
Link to comment
kad nadjem jednog "profesionalca" koji nije kvalitetno prodao svoju bulju svakome ko je ponudio evrocent vise, ne pitajuci cije su pare i od koga su pokradene, popusicu mu kurac najkvalitetnije u izlogu u knez mihajlovoj. par ludjaka iz moje bivse firme tu ne racunam.
iskusno si se ogradio na vreme :D
Link to comment
Ovoj se anketi nema sta prigovoriti.Lepo gazza rece, nema druge, napravite je.Ja licno medije ne posmatram samo kroz novinarsku prizmu pa zbog toga ne smatram da je ona verodostojna u smislu kompletne slike nekog (konkretno) elektronskog medija, ali ponavljam, to meni ne umanjuje vrednost ankete.
Dakle, i ti i Gazza mislite da je Brakus 3-5 najbolja radio emisija?Meni je to neslusljivo. Mozda jeste popularno, ali najbolje tesko da jeste.
Link to comment

@budjameni je isto neslusljivo. ali u anketi nismo glasali ni ti ni ja. a ni gazza.@glasbrakus je bio dobar dok je radio jednom, dvaput nedeljno. i to je neki njegov maksimum. sad, sto ga teraju da radi svaki dan, nije on kriv. tj. nije samo on. on je kriv sto pristaje, a zna i sam ovo sto kazem.

Edited by aram
Link to comment
Dakle, i ti i Gazza mislite da je Brakus 3-5 najbolja radio emisija?Meni je to neslusljivo. Mozda jeste popularno, ali najbolje tesko da jeste.
Onda ti svakako nisi procitao moj post ili ga bar nisi razumeo.Kakve veze ima moje misljenje? Gde sam ja rekao sta se meni svidja?Moje misljenje je nebitno, ja nisam novinar. Ja mogu da mislim sta hocu i rekao sam da licno ne posmatram medije na taj nacin.Ovo jeste relevatno jer iza njega stoje ljudi iz te struke i to je to, oni daju verodostojnost anketi, ne ja. Edited by Bane5
Link to comment

E nemojte meni da prodajete te fore da mislim, oni profi a novinari kurve, jer to nigde napisao nisam...Da to mislim ja bih to i rekao, ne ovde nego u familiji, rodbini itdJednostavno sam primetio da se vrti 5-10 ljudi u nekoliko godina u toj anketi, i da je to loše i za njih.Zatvoreno je to i ništa dobro neće doneti.Jel pomoglo O.B. da joj ne uvale I.I. u emisiju?Ili da čeka sa gostima da se tenis završi, ili da joj zamalo uvale publiku u studio ko Bujošević što ima?Ili da se vode specijali VB?A Ljubicu Gojgić nema potrebe da branite od mene.Dovoljno dugo se znamo , da mogu sve da joj kažem u lice, i ona će to razumeti zahvaljujući svojoj pameti, neće uzeti za zlo jer te namere i nema.A ovo Gazino pušenje kurca i merenje bulje , osim u svojoj firmi neću ni da komentarišem...Toliko od mene...

Link to comment
Najbolji medijski sajt prema Statusovoj anketi je B92.net,
'ajde radio i televizija, ali proglasiti onaj sajt za najbolji u bilo kojoj konkurenciji je sprdnja. ako su stvano ostali lošiji (što mi je teško zamisliti), najbolje je bilo ostaviti tu kategoriju bez pobednika.
Link to comment

nema potrebe za prozivkom za pojedinacne slucajeve - ja sam govorio o anketi kao takvoj koja jeste nekakav glas te profesije i koja je u startu bila dezavuisana kao glasanje iz kafica. ako se impliciralo da je slavisa lekic alkos, moze biti, ne znam, ali to ima uticaja samo ako je mortus pijan brojao glasove. ono sto se pamti u vezi statusovog izbora je to koga novinari proglase za novinara godine, i to je za 2012. suzana trninic (zasluzeno) a ne slucajevi tipa brakusa za koga ne, ne mislim da je najbolja radijska emisija, ali je to ovde totalno nebitno. najbolje radijske emisije su svet u 5 i kod dva bela goluba, ovako glasa ziri odavde.

Link to comment
Nikad, daleko bilo , kafići su zla mesta, one izlaze samo po bibliotekama, ili po kucama.U kafiću može svako da ti priđe ...BTW, ja bih dao Ljubici opet nagradu kad je među 3 već...ili je ne bih dodelio.Sreća pa se ja ne pitam...
+1
Link to comment

pa ja davno rekoh, tuzno je sto je, posle svih ovih godina, utisak nedelje i dalje, uprkos svoj potrosenosti, najbolja emisija tog tipa. i to ubedljivo. al' to nije Olja kriva.

Link to comment
Onda ti svakako nisi procitao moj post ili ga bar nisi razumeo.Kakve veze ima moje misljenje? Gde sam ja rekao sta se meni svidja?Moje misljenje je nebitno, ja nisam novinar. Ja mogu da mislim sta hocu i rekao sam da licno ne posmatram medije na taj nacin.Ovo jeste relevatno jer iza njega stoje ljudi iz te struke i to je to, oni daju verodostojnost anketi, ne ja.
Pa o tome i pricam. Normativno, novinari, valjda, treba da sude po kvalitetu. Otuda i verodostojnost.Ako je sstvarna situacija serdarovojvodisanje, onda verodostojnost otpada.Ako tumacis verodostojnost kao: novinari glasaju za novinare, te je anketa verdostojni sud novinara, to je tacno ali sta nama kao citaocima ta informacija znaci?Podseticu te, to novinari glasaju za novinare se uzima kao sud "struke", tj. kvaliteta.Ako tog kvaliteta nema, onda je naketa jednako vrenda kao pool na PPP.
Link to comment

pa jebes ga, koliko kvaliteta kod srpskih novinara ima svakodnevno se uveravas otvaranjem bilo kojih novina ili ukljucivanjem televizora. sto i dalje ne oduzima "nekakvu tezinu" ovoj nagradi. kakvu, to ce svako da proceni sam. meni bi pool na PPP vise vredeo :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...