Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Skromno najbolji:
Dobro, ta anketa je u "...ti meni vojvodo ja tebi serdaru..." fazonu
Tim povodom slede otkazi od 15 januara.
I ja nešto načuo samo ne znam koja je to sistematizacija jbte, oni su na minimumu minimuma...
Link to comment

ta anketa je glas kolega, pa je samim tim jedna od retkih koja ima bilo kakvu tezinu.sad sto u srbiji nista nema tezinu, to je drugo pitanje.ako znate bolju anketu uputite me.

Link to comment
ta anketa je glas kolega, pa je samim tim jedna od retkih koja ima bilo kakvu tezinu.sad sto u srbiji nista nema tezinu, to je drugo pitanje.ako znate bolju anketu uputite me.
Nevezano za ovu anketu i B92 uopšte, u Srbiji postoji tušta i tma svačega što se naziva medijima i novinarima, pa samim tim ima i gomila anketa.Ponavljam, ne znam kakav je magazin Status, koje su kuće učestvovale u anketi i ko je sve bio u konkurenciji.
Link to comment
Nevezano za ovu anketu i B92 uopšte, u Srbiji postoji tušta i tma svačega što se naziva medijima i novinarima, pa samim tim ima i gomila anketa.Ponavljam, ne znam kakav je magazin Status, koje su kuće učestvovale u anketi i ko je sve bio u konkurenciji.
dve bas povezane recenice, mi lajki det.
Link to comment
ta anketa je glas kolega, pa je samim tim jedna od retkih koja ima bilo kakvu tezinu.sad sto u srbiji nista nema tezinu, to je drugo pitanje.ako znate bolju anketu uputite me.
Huh "glas kolega" iz kafića.Pa u krug svake godine okreći, sad malo on, pa ajde ti ove godine ja sam bila prošle, pa ćemo opet sldeće da se rotiramo...Nema bolje od ove.Da imaju muda pa da kažu:Sve je otišlo u PM kakve nagrade...Ovako kad kažeš kolega svašta bi moglo da se pomisli...
Link to comment

pa nije. to je realnost srpskog novinarstva. zapravo to sto ti pises je glas iz kafica, tzv kolege od novinara, tracevi i ogovaranje uz dupli vinjak i malu kiselu.realno, suzana trninic je super.

Link to comment

Bilo bi dobro da se sazna i koje su bile opcije na glasanju - možda je svako samo upisivao šta mu/joj se sviđa. Težina? Ajde... Ovo ima težinu kao što je ima i rezolucija notornog alkoholičara 31. decembra oko 22h.

Link to comment

kenjas sad i ti veljo, jebi ga, kad si video olju beckovic ili ljubicu gojgic sa kolegama po kaficima?lepo covek kaze ima neku, kakvu takvu, tezinu. sad, sto je sve fakat u kurcu, to je drugo pitanje.

Link to comment

pa, kao i svako glasanje, ono je delom besmisleno, jer je nekakva statistika i matematika, a delom je smisleno - onoliko koliko su smisleni kriterijumi.ako su glasali marija kilibarda i ne znam sta sve ne prolazi kao novinar danas, onda nije. ipak mi se cini da nije glasala ekipica iz veljinog kafica....i

Link to comment

Nikad, daleko bilo , kafići su zla mesta, one izlaze samo po bibliotekama, ili po kucama.U kafiću može svako da ti priđe ...BTW, ja bih dao Ljubici opet nagradu kad je među 3 već...ili je ne bih dodelio.Sreća pa se ja ne pitam...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
pa jebes ga, vi osmislite neku vasu cehovsku nagradu pa se skupljajte po kaficima da glasate. mogu da zamislim i kako bi to izgledalo.
Ne možeš, to bi tek bio horor...
Link to comment

Ovoj se anketi nema sta prigovoriti.Lepo gazza rece, nema druge, napravite je.Ja licno medije ne posmatram samo kroz novinarsku prizmu pa zbog toga ne smatram da je ona verodostojna u smislu kompletne slike nekog (konkretno) elektronskog medija, ali ponavljam, to meni ne umanjuje vrednost ankete.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...