Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Pre neki dan ide izvestaj one tragedije i prvo intervjuisu nekog debelog lokalca crnca afro amerikanca a ispod pise "Barak Obama - Predsednik SAD" a onda posle kada su se prebacili u DC opet isti titl. Smrsao covek za par sekundi samo tako.

Link to comment

Dobro, desi se da se neki potpis izbaci malo ranije.Najzesca greska tog tipa mi je bila kad je na lokalnoj televizija voditeljka greskom potpisana sa In memoriam a u sledecim vestima sa Arhivski snimak

Edited by ficfiric
Link to comment

najbolje je bilo na StB-u kad je jedna novinarka prisla nepoznatom coveku i pitala ga jeste vi vojin dimitrijevic i car ladno reko jesam, israo se nesto o aktuelnom politickom trenutku i to tako otislo u vesti sa sve potpisom prof. dr. :D

Link to comment
najbolje je bilo na StB-u kad je jedna novinarka prisla nepoznatom coveku i pitala ga jeste vi vojin dimitrijevic i car ladno reko jesam, israo se nesto o aktuelnom politickom trenutku i to tako otislo u vesti sa sve potpisom prof. dr. :D
to me podsetilo na ovog cara :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=atfNL0_KAcsedit: sto ce reci takve stvari se dogadjaju i proper televizijama, sa 100mrd budzetima :lolol: Edited by rajka
Link to comment

Ne znam koliko puta sam resavao da ne gledam informativni program B92, ali sta ti je navika.Jutros su resili da uozbilje stvar oko smaka sveta. Reporter na Rtnju ne intervijusu ove sto su dosli zbog smaka nego ozbiljne naucnike koji tamo odrzavaju neke naucne skupove o svojstvima Rtnja. Umesto price o smaku imali smo predavanje o zajednickom mentalnom polju i slicnim naucnim fenomenima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Skromno najbolji:

U ovogodišnjoj, jedanaestoj po redu anketi magazina Status učestvovalo je blizu 200 novinara. Zanimljivo je da su ovu godinu u novinarstvu pozitivno obeležile, prvenstveno, žene.Najbolji medijski sajt prema Statusovoj anketi je B92.net, a najbolja TV stanica je takođe B92, koja je bila na prvom mestu i prošle godine.Radio B92 je proglašena prema mišljenju novinara za najbolju radio stanicu. Kažiprst i Brakus od 3-5 su proglašene za najbolje radio emisije.U kategoriji najbolje emisije, prva tri mesta su zauzele emisije sa B92, a to su Utisak nedelje, Vesti u 18:30, i Insajder.Za Novinara godine izabrana je Suzana Trninić, autorka emisije Kažiprst, dok je na drugom mestu Ljubica Gojgić koja je prvo mesto zauzela prošle godine. Na trećem mestu je Danica Vučenić (RTV), dok osim ove tri dame, dobre kritike i dosta glasova dobili su i autorka emisije Utisak nedelje na B92 - Olja Bećković.Za TV lica izabrane su Olivera Bećković, Suzana Trninić i Danica Vučenić.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...