Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

ne vidim problem. daju narodu ono sto voli: mogucnost da se identifikuje sa krvolocima i bahatim nasilnicima.ja se secam jednih, sada ugasenih dnevnih novina u kojima je naredba glodura da se prestane sa prostaklucima i licnim hajkama rezultirala padom prodaje za cak 15.000 primeraka, za samo petnaest dana.ovo je sad takvo vreme, vezite se za nesto cvrsto na palubi, pomolite se bogu i cekajte da prodje.

Link to comment
Jel mogu da se download-uju B92 vesti sa sajta ili ne? Pita me drugar veceras mu sestra nesto prica u vestim tj prevodi pa hoce da snimi.
Ima ja mislim blip downloader ili kako vec koju svuce to sa sajta i snimi ti u flv, avi ili vec....
Link to comment
Jel mogu da se download-uju B92 vesti sa sajta ili ne? Pita me drugar veceras mu sestra nesto prica u vestim tj prevodi pa hoce da snimi.
Matori, ne znam na koji prilog konkretno misliš, ali jedan od načina ti je:1) idi na
2) kopiraj link i ubaci ga u polje na http://keepvid.com/3) klikni na "Run" kada ti se pojavi sivi kvadrat4) sačuvaj video zapis u jednom od ponuđenih formata ...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...