Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

to je predizborna grafika*, nikolic je radjen po pal zileri templejtu*edit, mislim slicice nikolica i vucica
to je! nikako nisam mogla da se setim na šta vuče ^_^ivicin templejt je paljak zileri :piggy: Edited by Joshua
Link to comment

Moram još jednom da pohvalim "Američki top model", jučerašnja uvodna emisija je bila senzacionalno dobra. Kasting je bio smehotresan, bilo je i incidenta na žurci. Na kraju su odabrali 14 zanimljivih takmičarki, uključujući tu neku debelu sisatu crnkinju i jednu devojku koja, jadnica, gubi vid i za nekoliko godina bi trebalo da oslepi.Na početku druge emisije takmičarke su bile radosne što idu u Njujork, onda im je Tajra na krovu zgrade na Menhetnu rekla da se pakuju za fotografisanje na Jamajci pa su odlepile od sreće. Ne može da bude dosadna emisija kad je bogata produkcija i kad su voditeljka, žiri i takmičarke interesantni. :thumbsup:

Edited by Quizmaster
Link to comment

U pravu si, stvarno je gledljivo i veoma profesionalno urađeno. Tek nedavno sam "otkrila" taj serijal i prijatno seiznenadila da me može svet modelinga zadržati ispred ekrana. Vekovima nisam obraćala pažnju na sličnesadržaje, ubeđena da ih, po defaultu, prave neke dakićke i marinkovićke.

Link to comment

Koliko sam uspeo da shvatim, B92 se ponaša kao televizija neke tamo afričke države, pa tako do nas stižu serije sa zakašnjenjem od dobrih 7-8 godina. Upravo je na ovoj televiziji završeno emitovanje drugog ciklusa Američkog top modela iz 2004 (?!) godine. Pobednica Joana Haus je sad već milfača od svoje 32 godine i gotovo da su je svi zaboravili .. To isto rade i sa "Sasukeom", emituju nam epizode od pre 5-6 godina ...yoanna.jpg

Edited by stoka
Link to comment

To je tačno, nije sveža serija, ali s druge strane, ta aktuelnost mi ne igra neku ulogu dok gledam epizode. A vreme, šta da radimo, gazi nas sve, kako neće i fotomodele.

Link to comment
To je tačno, nije sveža serija, ali s druge strane, ta aktuelnost mi ne igra neku ulogu dok gledam epizode. A vreme, šta da radimo, gazi nas sve, kako neće i fotomodele.
Sve se slažem, ali nekako mi glupo ... Što onda i B92, po ugledu na RTS, ne uvede emisiju "Trezor" pa u okviru nje da emituje arhivski materijal?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...