Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Pa ako se poredi sa Sex i grad, Vil i Grejs, da ne govorimo o Boljem životu, Srećnim ljudima.... sve što je emitovano manje od 5 puta je "premijerno", s tim što se ne sećam da su Mad men emitovani ranije na nekoj TV sa nacionalnom frekvencijom.

Link to comment
Znam da je zicer...
Osamnaesto izdanje kultnog festivala umetničkog filma publici predstavlja raznovrstan program sačinjen od pobednika svetskih filmskih festivala, novih ostvarenja reditelja koji publika festivala voli i odlično poznaje, kao i zanimljivih filmova koji pokazuju nove tokove u autorskom filmu. U prilogu su cela najava i fotografije. Uskoro vas očekuje još informacija o 18. Festivalu autorskog filma. Lep pozdrav, Tanja
Link to comment
ne kapiram, sta je smesno?
citaj pazljivo. delimicno su prepisali saopstenje i zaboravili da izbrisu delove prepiske sa promoterkom.nista strasno, ali neko bi to trebalo da cita i proverava i da se to koriguje.
Link to comment
citaj pazljivo. delimicno su prepisali saopstenje i zaboravili da izbrisu delove prepiske sa promoterkom.nista strasno, ali neko bi to trebalo da cita i proverava i da se to koriguje.
aaa, ja sam mislila da je to mail koji je promoterka poslala osobi koja je okacila to ovde. ok(naravno, na linku taj kvot vise ne postoji) Edited by rajka
Link to comment

"Američki top model" je najbolji rijaliti šou koji sam do sada gledao. Sve je perfektno zamišljeno i realizovano.Za sezonu koja se trenutno prikazuje zanimljivo je da gotovo svaka takmičarka ima neki veliki problem, bilo to manjak samopouzdanja, arogantnost, nedovoljna elokvencija... Jedna je takmičarka pola serijala krila da ima hroničnu bolest i da krišom pije lekove, druga je danas priznala da je crna ovca porodice, briznula je u plač što je jedino momak voli. Treća, koja je iranskog porekla, plaši se kako će otac reagovati na njeno učešće.U konkurenciji je ponovo jedna takmičarka koja nervira ostale, s tim što mislim da će brzo da izleti napolje jer je svojim ponašanjem počela da ide na jetra i žiriju, pa mi se čini da je ispucala sve kredite koje je stekla na osnovu dobrog izgleda i fotografija. Danas je na podvodnom snimanju bila očajna, jedan modni fotograf je prokomentarisao da izgleda kao morž u sifonu :lolol:

Edited by Quizmaster
Link to comment

Ova ženska što nervira sve takmičarke juče se prenemagala da je bole usne i da su joj otekle, pa je zbog odlaska kod lekara zakasnila na čas glume. Potom je bila toliko flegmatična i ništa se nije trudila da je profesorka ispizdela. Konačno, kad su sve devojke imale zadatak da odigraju ljubavnu scenu sa dovedenim glumcem, počela je da improvizuje tekst i govori nešto svoje. Znači, kadar nevera, svi su zinuli od čuda :rolf:. Ipak se provukla još jednom na izbacivanju, verovatno je Tajra drži zato da bi postojala neka tenzija u kući.

Edited by Quizmaster
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...