Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Haha... Ovo je bilo jako dobro. Neka plavuša iz "Američkog top modela" (koja inače nervira maltene sve takmičarke) pobedila je na zadatku u kome je trebalo za 30 sekundi pokupiti što više luksuznih predmeta iz radnje. Poražene su morale da joj predaju sve torbe, haljine i ostalo što su pokupile, baš su popizdele. Naravno, pobednici nije palo na pamet da im nešto utešno udeli! :rolf:

Link to comment
OSTALO | ČETVRTAK 18.10.2012 Ko je najmoćnija umetnica sveta?IZVOR: TANJUGAmerička kustoskinja italijansko-bugarskog porekla Karolin Hristov-Bagargijev našla se na vrhu liste najmoćnijih 100 ljudi u svetu umetnosti, postavši tako prva žena koja je to učinila tokom jedanaestogodišnje istorije lista "ArtRivju" koji ovu listu pravi.
Znam da je vise nema smisla citirati vesti sa sajta B92, ali kad na naslovnoj strani vidis pitanje "Ko je najmocnija umetnica sveta?" sa slikom osobe koju ne prepoznajes, a onda u teksu saznas da se radi o kustosu, mislim da to treba pomenuti - nije mala stvar to sto urednik "uglednog" medija ne zna znacenje termina "kustos".
Link to comment

Не могу да верујем да за Mad men kojа иде премијерно у Србији, нису нашли бољи термин од 2 после поноћи и пола 7 ујутру!Послато са RACERII користећи Тапаток 2

Link to comment
Не могу да верујем да за Mad men kojа иде премијерно у Србији, нису нашли бољи термин од 2 после поноћи и пола 7 ујутру!Послато са RACERII користећи Тапаток 2
premijerno po treci put
Link to comment
Не могу да верујем да за Mad men kojа иде премијерно у Србији, нису нашли бољи термин од 2 после поноћи и пола 7 ујутру!Послато са RACERII користећи Тапаток 2
meni taj u pola 7 odlichno odgovara :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...