Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

"Deset godina trčanja je Srbiju dovelo do prosijačkog štapa. Sad cemo malo da mislimo o sebi. Na sve strane imamo prijatelje, neka se takimiče ko će da pomogne Srbiji", rekao je Nikolić.Nikoić je na skupštini SNS, čiji je bio predsednik do izbora na funkcuiju predsednika države, rekao da će Srbija ispuniti sve uslove koje su morale da ispune druge države, a da ne treba da joj se postavljaju oni uslovi koji nisu drugima.
http://www.b92.net/i...1&nav_id=647301 A posle ima i "imamo nameru da saradjujmo", "mi smo u velikim teškoćama i nedaćanma", "koliko smo smpremni majci da damo"... Da ne pominjem da ne postoji "đ", nego samo i isključivo "dj".Jedan typo po redu, u proseku. Benti. Edited by giuseppe
Link to comment

U poslednje vreme često radim noću, pa sam počeo da gledam "Američki top-model", koji je 2003. kreirala Tajra Benks. Pored te čuvene manekenke, žiri čine i mnoge poznate ličnosti iz sveta mode, poput slavne Tvigi. U raznim zemljama je proizvedeno već 19 ciklusa emisije i prvih nekoliko godina konstantno su beleženi visoki rejtinzi, ali sad su u opadanju, što je i razumljivo nakon toliko emitovanja.Meni se dopada kako je ovo osmišljeno i izmontirano, a mislim da se i takmičarkama daju zanimljivi zadaci. Potencijalne manekenske zvezde su mlade, poprilično glupkaste i naivne, ali bude tu i jako zanimljivih likova. Isplivaju i razne ljudske slabosti, zavist, zloba, itd. Pravi rijaliti šou. Naravno, takva emisija nailazi i na velike kritike, kako je to izrabljivanje mladih devojaka i tome slično, što je meni besmisleno, jer sve se one dobrovoljno prijavljuju, dobijaju šansu da budu gledane širom Amerike, a tamo se popularnost može jako dobro unovčiti i koristiti u karijeri. Članovi žirija imaju duhovite opaske, ali umeju da budu i vrlo surovi, pa ako za neku devojku smatraju da nema šanse u manekenskom poslu oni joj to kažu vrlo otvoreno i precizno. Mada je tim devojkama šok kada čuju tako nešto, mislim da je bolje i za njih same da im se razbiju neke iluzije.Koliko sam čitao na internetu, generalna zamerka na šou je i to što još nijedna od pobednica nije postigla neku svetski blistavu karijeru, premda ima lokalno uspešnih. Međutim, ne rađa se Naomi ili Tajra svakog dana, nije dovoljno samo biti lep nego imati i taj neki faktor X da bi se stiglo do te svetske slave. Tajra je rođena za modni i šou biznis, kako je kamera voli to je čudo.Inače, termini prikazivanja su stvarno očajni (u dva posle ponoći i u 10:30 pre podne). Pa ko to može da redovno prati?

Edited by Quizmaster
Link to comment

Добро је што док чекаш, можеш да погледаш Dona Drapera и екипу из Меd men!Послато са RACERII користећи Тапаток 2

Link to comment

nakon gotovo mesec dana pompezne najave baumgartnerovog skoka, prenos događaja mora da sačeka kraj kuvarske emisije :isuse:

Edited by DR. KUMALO
Link to comment

pa prenosite ili nemojte da prenosite, odlučite se ...stevo karapanžda je naravno bitniji od Felixa Baumartnera

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...