Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

jel seks i grad ona serija sto se prikazuje u pauzama celodnevnog dormeo programa?

danas sam mislim tri puta bacio pogled na program. sva tri puta je isao seks i grad.
Link to comment
jel seks i grad ona serija sto se prikazuje u pauzama celodnevnog dormeo programa?
Ne, to je serija koja ce se prikazivati izmedju Velikog Brata i Lige Evrope!
Link to comment

Hate za B92 zbog ekstremno preglupe nemachke filmske sapunjare...... ali stvar vadi TV shop za magichnu pecnicu koju prodaje zena blistavo belih zuba i Mr T :s_w::Hail: .

Link to comment

Ha! I ja malopre video prvi put, pošto slabo gledam TV (na b92 mi dobri Scrubs, to je jedino što pokušavam da uhvatim na TVu u poslednjih ihaha, kad se setim na vreme i to...). Kako se beše zove, FlavorWave?Nisam ispratio, je l' kaže nekad "I pity the fool" ? :s_w:

Link to comment
jedna je na porodiljskom a i druga ce uskoro:=)dve od tri, skor ekselent - bolje nego kod tebe na ispitu!bice malih vederbejbis!
Je l' prva opšta ljubimica TB ili...? No, tko je druga?
Link to comment

Pro-cetnicki fash istoricar u vestima objasnio sta je bio 2 sv. rat za sve one koji nisu dovoljno pomno iscitali udzbenike Radosa Ljusica... Voditelj retard je zakljucio da Istoriju Pisu Pobednici, eto...Mrs!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...