Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

"Do neba se nadam da je dobro plaćen - užasava me pomisao da iko bude do te mere glup za džabe."
^_^iz bloga na b92 pomenutom na oljinom topiću-oduran je tip. em nesmešan em seljačina. gledala jednu epizodu u kojoj je sve vreme ponavljao kako je jedan od likova zanemario eto i ženu i decu zbog tog takmičenja, i to je kao bilo neviđeno fani, i kako drugi izbegava porez/ krade benzin il tako nešto (lik je mislim menadžer neke benzinske pumpe, pojavljivao se i u prethodnim serijalima).jad beslovesni. ono ne može više da se gleda. Edited by Joshua
Link to comment

Koji degenerik je pokrenuo taj trend da jutarnji program na radiju treba da bude takmičenje voditeljskog para u (ne)duhovitosti?! Hoću bre da mi u jutarnjem programu kažu koliko je autobusa jutros izašlo na ulice Beograda, gde su kvarovi na kanalizacionoj i vodovodnoj mreži, koji delovi grada nemaju struje, a ne da mi se dva kretena frljaju sa nekim unapred izmišljenim kvazi-forama ...Radio Studio B ima ubedljivo najbolji jutarnji program, drugi neka se nose u tri lepe ...

Link to comment
Koji degenerik je pokrenuo taj trend da jutarnji program na radiju treba da bude takmičenje voditeljskog para u (ne)duhovitosti?!
Pre bih rekao da se Darko takmici sam sa sobom, ovaj drugi je samo asistent.Inace, stvarno ne znam sta je iritantnije u prepodnevnom terminu B92: kukurikanje (jutarnji program od kog se vec posle 5 minuta istopi ceo nervni sistem) ili kokodakanje (ovo sranje sto ide od 10 h) :thumbdown:
Radio Studio B ima ubedljivo najbolji jutarnji program, drugi neka se nose u tri lepe
Ok je to, servisne informacije & co...ali meni je jutarnji Studija B godinama neslusljiv - Veljkov arhaicni (penzionerski) pristup, zatim taj njihov toalet-studio (akustika im je kao u klonji), kao i ona namerna zvonjava kancelarijskog Panasonic telefona (ono kao - vidite kako nas ljudi stalno zovu)...sve me to odbija kao slusaoca.
Link to comment
Posto RTV nema temu, da pitam ovde: Sta je sa Danicom Vucenic? Sto ne krece njena emisija?
Kreće u ponedeljak 10.09.A i mogla bi tema ima tamo svašta nešto da se gleda...Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Imam teoretsko pitanje - sme li B92 da tek tako koristi Two Steps From Hell kompozicije u sopstvenim promo materijalima (mislim na ove idiotizme kojima najavljuju svoje emisije u narednom periodu, koje očito puštaju u nedostatku reklama) ? Do sada sam prepoznao Archangel, Strength of a Thousand Men i The Last Stand...

Link to comment
Sportsko-istraživačko novinarstvo :s_d:Miha, reaguj
Au bre, pa oni daju mogućnost postovanja na sajt po random metodu svakome ko se nakači na free wi fi kod njihove zgrade! U Srbiji definitivno rade najbolji hirurzi koji operišu ljude od humora.
Link to comment

Tadi dobio naslednika:2j1n2jc.jpg

Imam teoretsko pitanje - sme li B92 da tek tako koristi Two Steps From Hell kompozicije u sopstvenim promo materijalima (mislim na ove idiotizme kojima najavljuju svoje emisije u narednom periodu, koje očito puštaju u nedostatku reklama) ? Do sada sam prepoznao Archangel, Strength of a Thousand Men i The Last Stand...
Mah...Od početka Insajder koristi muziku iz Medal of Honor pa ništa.
Link to comment
Mah...Od početka Insajder koristi muziku iz Medal of Honor pa ništa.
a kako znate da nisu platili prava za korišćenje pesme ? čini mi se da sam video najavu za emtivoanje Insajdera o Kosovu ?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...