Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

+ 1000Ali ovo nije jedini takav komentar, samo je najgori, ali baš ih je puno koji o devojci govore užasno i uvređeno, kao da je ona njihovo vlasništvo. Jebote, ljudi su stoka.
Najjaci komentar je bio neki na vest kada je raskinula sa onim svojom deckom Skotom, golferom (kako li se vec zove, ne pratim u detalje ljubavni zivot sportista) i nek lik je napisao nesto u fazonu kako je to dobro, sta ce jedna dobra pravoslavna devojka sa nekim tipom koji ubacuje tamo neku lopticu u neku rupicu. I jos tako nesto, sve sasvim ozbiljno ispisano, cirilicom.
Link to comment

Ma dobro, o komentarima je bilo već previše puta reči. To, uz sav posao koji imaju, rade novinari i dešava se da se nešto provuče, pogotovo kada ima pun q komentara. Mislim da se sigurno barem jedna trećina briše kada je u pitanju neki težak poraz ili nešto slično.

Link to comment

Taman mislis da su stigli do dna i da ne moze gore, oni te iznenade. Krenuli da prenose "Nindza ratnike", voditelji Brakus i neki jos veci idiot, ne znaju pravila, ne znaju prepreke, nisu culi za Makota Nagana :frust:

Link to comment

Zvucao mi je poznato, ali odavno sam prestoa da slusam radio B92. Zaboravih da kazem, pa da dodam: ne znaju pravila, ne znaju prepreke, nisu culi za Makota Nagana, ne znaju engleski cak ni na nivou da mogu da shvate sta pise u kratkoj biografiji takmicara.

Link to comment
Taman mislis da su stigli do dna i da ne moze gore, oni te iznenade. Krenuli da prenose "Nindza ratnike", voditelji Brakus i neki jos veci idiot, ne znaju pravila, ne znaju prepreke, nisu culi za Makota Nagana :frust:
pratis TO i znas pravila :o
Link to comment

Zato postavljas pitanje tonom kojim postavljas. Imas sport koji se sastoji od prelazenja veoma teskih prepreka, vrhunske atlete najrazlicitijih godista i svih polova (ovo vrhunske znaci da se ponekad takmice i osvajaci olimpijskih medalja u atletici i gimnastici), i sve to u pomalo saljivoj koreografiji koja dozvoljava da voditelji pokazu koliko su duhoviti. Pri tome su prepreke stvarno teske, desavalo se da olimpijska srebra ne prodju prvi (ubedljivo najlaksi) nivo.Sto se mene tice jedini sport (ili nesto sto lici na sport) koji volim da pogledam kad sam u prilici. Znam da je bilo inicijativa da se organizuje nesto slicno u Beogradu, ne bi li se Makoto (kul ribar) doveo da poseti Srbiju.Inace, pre Makotovog nastupa ide spot u kome on radi trbusnjake viseci na pramcu broda, na vrhu jarbola radi sklekove iz stoja na rukama, ... Brakus kaze (delovao je ozbiljno): "izgleda da je ovaj dobar, ja ne bih mogao ovo ni jednom".

Link to comment
Zvucao mi je poznato, ali odavno sam prestoa da slusam radio B92. Zaboravih da kazem, pa da dodam: ne znaju pravila, ne znaju prepreke, nisu culi za Makota Nagana, ne znaju engleski cak ni na nivou da mogu da shvate sta pise u kratkoj biografiji takmicara.
Pa ti se ozbiljno ložiš na Nindža ratnike? Niko ne može da nadmaši onu dvojicu zajebanata koji su na Foxu "prenosili" ovo zezanje. Nisu uopšte loši ni ova dvojica, ma koliko Brakus išao na nerve. Dobro je što prevode sa japanskog izjave učesnika.Nisam pratio od početka, je li bio Kuramoči večeras?
Link to comment

Ona dvojica sa Fox-a su bili genijalci prema ovoj dvojici kretena (jebote ne znaju da je trambolina olimpijski sport). Oni su bili duhoviti i bez obzira na sve zezanje nikada nisu sa nipodastavanjem govorili o takmicarima. Ljudi su kapirali koliko su zapravo teske ove prepreke.Ne secam ko je tacno Kuramoci (ako je onaj matori kafedzija, bio je, mislim da je pao posle drugog ili treceg koraka).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...