Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

nešto o svetskoj ekonomskoj kriziŠta me iznerviralo u ovom tekstu?KOrišćenje pojma Fed. Šta je to? Jel su to Američke federalne rezerve ili Federation cup od milja? Onaj ko je prepisao ovaj tekst se u ekonomiju razume koliko i seljanka sa Kalenić pijace. Edited by Arkadija
Link to comment

The Federal Reserve System (also known as the Federal Reserve, and informally as the Fed) is the central banking system of the United States. c/p

Link to comment

Retardiranost, bezobrazluk, ona najljigavija potreba za gledanošću, ne znam kako objasniti činjenicu da na B92 upravo ide Betmen sa Kitonom. :isuse: :isuse: :isuse: :isuse: :isuse: :isuse: :isuse: :isuse:Kakva koncentracija neukusa u posljednje vrijeme na B92.

Edited by NekoIzMase
Link to comment

Mislim da ga nisu najavljivali, najavljuju koje kakve filmove B produkcije po nedelju dana u napred a ovakav film (i ako najave) najave 2 sata pre puštanja. E sad da li ima veze za pucnjavom u USA od pre par dana, lično mislim da nema, pošto B92 uveliko reprizira sve moguće filmove koje imaju na lageru.

Link to comment

Kako god, neukusno je. I da su ga skinuli sa repertoara, teško da bi se ko potresao što ne može da vidi treš od prije dvadeset i kusur godina. Jednostavno, na godišnjicu cunamija ne puštaš "Deep impact" ili "Perfect storm". Odsustvo mozga i totalna neosjetljivost.

Link to comment
Mislim da ga nisu najavljivali, najavljuju koje kakve filmove B produkcije po nedelju dana u napred a ovakav film (i ako najave) najave 2 sata pre puštanja. E sad da li ima veze za pucnjavom u USA od pre par dana, lično mislim da nema, pošto B92 uveliko reprizira sve moguće filmove koje imaju na lageru.
Video sam ja reklamu nekoliko dana pre pucnjave, sve je cisto™.
Link to comment
Kako god, neukusno je. I da su ga skinuli sa repertoara, teško da bi se ko potresao što ne može da vidi treš od prije dvadeset i kusur godina. Jednostavno, na godišnjicu cunamija ne puštaš "Deep impact" ili "Perfect storm". Odsustvo mozga i totalna neosjetljivost.
kao prvo film nije tres, cak je sasvim solidan. kao dugo ako zbog poludelog ubice skidas film onda znaci da je on u pravu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...