Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

to mu dodje nekih 12 sati programa,b92 tu prednjaci sa nekih 6-7 sati dok su svi ostali daleko iza te brojke, jedino ako se npr sinhronizacija sundjer boba ne racuna kao sopstvena prodkcija

Pod sopstvenom produkcijom podrazumevaju se programi ili emisije u kojima je izvorni audio ili video materijal i/ili autorski deo sadržan u emisiji ili programu veći od 50% u televizijskom, odnosno 20% u radio programu, odnosno emisiji.
ma sta to znacilo Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Grunfe, imam neke prijatelje koji rade u tehnici na foxu, kakva je tamo situacija, jesu otpusteni samo novinari?
nisu otpusteni samo novinari. 7 od 13 snimatelja, nekoliko montazera, 6 ili 7 novinara, nekoliko urednika, skoro celo obezbedjenje, nesto ljudi iz tehnike.... pozovi prijatelje. tehnika nije previse sasecena, ali nije netaknuta, kao produkcija.
Link to comment
tanja vidojevic vise nije direktor informativnog programa FOX televizije. ovo postaje sve zanimljivije.
Dobro, realno, meni Tanja Vidojević nije nešto, i iznenadilo me je što ju je FOX ćapio i visoko pozicionirao. Doduše, serem, ne znam kakva je (bila) kao direktorka, ali u onim Zamkama i sličnom se nije pokazala, osim kao dobar "before/after" model.
Link to comment
nisu otpusteni samo novinari. 7 od 13 snimatelja, nekoliko montazera, 6 ili 7 novinara, nekoliko urednika, skoro celo obezbedjenje, nesto ljudi iz tehnike.... pozovi prijatelje. tehnika nije previse sasecena, ali nije netaknuta, kao produkcija.
auuu... jebem ti sunce. angry.gif u ovakvim dogadjajima se vidi koliko nam nema spasa i buducnosti bez ozbiljnog organizovanja u strukovnu organizaciju. kako je mogucnost toga jednaka nuli sudbina jorgandzija i vunovlacara nam je izgledna :(prvo sam bio iznenadjen izumom eng snimatelja bez asistenta (kada vidim onu vasu malu plavu devojku kako tegli vinten tezi od nje zao mi i nje i snimatelja) ali ovde je davno vrag odneo salu po pitanju ljudi iz medija koji nisu novinari.
Link to comment

meni je neverovatno ovo sto je grunf napisao. pa jbt, sta ce televizija na nacionalnom frekvencijom raditi sa samo sest snimatelja? bolje da se ugase nego da nastave da rade u ovim uslovima.

Link to comment
zar nije fox u poljskoj imao neku sličnu seču pre tri godine? i nastavio da sljaka bez problema do danas?
Jeste, i u bugarskoj
nije u bugarskoj, nego u poljskoj, i nije nastavio da sljaka bez problema, nego bez informativnog programa. a to po nasim zakonima nije moguce.
Link to comment

Au! Sad sam, ničim izazvan, bacio ovlaš pogled na Forum B92. I to samo na naslovnu stranicu, nisam ulazio pojedinačno.Neke od najsvežijih tema (pa se vide sa naslovne):- "Da li su Ameri zaista bili na Mesecu?"- "Sve tajne 9/11"- "Gde se kriju kvalitetni muškarci?"- "Tražim brata"- "Duhovna muzika"- "LOVE TOPIC" (na tenisu!!)Kakva burekizacija.. Mogu da zamislim kako je kada se zaista prošvrlja podforumima..

Edited by Buck Naked
Link to comment
auuu... jebem ti sunce. angry.gif u ovakvim dogadjajima se vidi koliko nam nema spasa i buducnosti bez ozbiljnog organizovanja u strukovnu organizaciju. kako je mogucnost toga jednaka nuli sudbina jorgandzija i vunovlacara nam je izgledna :(prvo sam bio iznenadjen izumom eng snimatelja bez asistenta (kada vidim onu vasu malu plavu devojku kako tegli vinten tezi od nje zao mi i nje i snimatelja) ali ovde je davno vrag odneo salu po pitanju ljudi iz medija koji nisu novinari.
Uuuu da si ziv i zdrav to su prakticno svi ukinuli sem RTS-a (koji opet sizofreno u ENG ekipi drzi snimatelja, tonca i rasvetljivaca)....Stos kod njih je i bio sto snimatelji i voze ....Ostalo je valjda 5 snimatelja od kojih je jedan prebacen u produkciju tj. studio...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...