Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Jbg, Daboviću, što čitaš komentare?
Zato sto nisam normalan. Jbg objavljivanje ovog komentara je krivicno delo koje se goni po sluzbenoj duznosti. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Zato sto nisam normalan. Jbg objavljivanje ovog komentara je krivicno delo koje se goni po sluzbenoj duznosti.
Treba da se naviknemo da je B92 postao kao Kurir, Prva i ostali jer narod™ to voli...Objavljivanje ovog sranja od komentara je jedna kaastrofa, ali broj +ića je meni nešto krajnje nerazumljivo...Ovi ljudi, koji lupaju iste, očigledno nemaju pojma šta je nacizam, šta su radni logori, štaje sve to... Zemlja idiota... Bežaili iz škole, nisu čitali knjige, nisu gledali filmove, misle da je history channel vrsta parfema, ali imaju mišljenje o svemu i ne libe se da ga iskažu... Imali smo onaj Intjev topik o tom fenomenu interneta, a kod nas će sve da se gura do krajnjih granica...
Link to comment
Majko mila ova dvojica su se zaključali u studio i terorišu gledaoce!sent from klozetska solja by BVK
Vujčin u papučama, mora da su ga cimnuli sa bazena da popuni pričom dok je kiša na W :lol:
Link to comment

simpaticna mi je ova kolazna naucna emisija koja upravo ide na b92 infonesto kao znanstvena petica na hrt-u

Edited by morgana
Link to comment
Majko mila ova dvojica su se zaključali u studio i terorišu gledaoce!sent from klozetska solja by BVK
??
Žao mi je što nisam snimao ovaj "segment" između mečeva Ivanović - Azarenka i Djoković-Troicki. Da probam da navedem par stvari :Studio : "Ćao, jesmo li na vezi ? "London : - "Jesmo, jesmo.... xixixxix, dobro nisi rekao "u vezi" xixixixix"- "ahahaha.... Nego, vidim da si doneo vreme sa sobom u London".- "jesam, jesam. U subotu je ovde bio Dastin Hofman, "Rejn Men", i mnogi su pomislili da će doneti kišu sa sobom, ali ja sam rekao "Ne, sada tek dolazi pravi Rejn Men" i eto, došla kiša sa mnom".Onda ide segmen šta im je doneo Vujčin (ćelave lopte, a znamo svi šta to znači ), kako je Vujčin sve pogodio, da srećom neće proći kao vidovita hobotnica sa SP, ali makar nije prošao kao ona vidovita krava (?!?!?!, prim. Alph. ), a i Vladimir Đorđević je postao pravi znalac. "A jeli, šta je rekao Vujčin za finale ? A šta je rekao Vujčin za finale EURA ?".Celoj priči je prethodilo "prevođenje" intervjua Azarenke. Primer :- "well, it's good that they put the roof on, because with the roof on, there's no wind, it beautiful to play here"- "Dakle, Azarenka kaže da je ovde divno igrati kakvo god da je vreme.
Link to comment
Treba da se naviknemo da je B92 postao kao Kurir, Prva i ostali jer narod™ to voli...Objavljivanje ovog sranja od komentara je jedna kaastrofa, ali broj +ića je meni nešto krajnje nerazumljivo...Ovi ljudi, koji lupaju iste, očigledno nemaju pojma šta je nacizam, šta su radni logori, štaje sve to... Zemlja idiota... Bežaili iz škole, nisu čitali knjige, nisu gledali filmove, misle da je history channel vrsta parfema, ali imaju mišljenje o svemu i ne libe se da ga iskažu... Imali smo onaj Intjev topik o tom fenomenu interneta, a kod nas će sve da se gura do krajnjih granica...
To je ista ona beslovesna balavurdija koja u svakom potezu Zapada u bilo kojoj oblasti procenjuje zaveru protiv Srba i neprijateljski akt. Oni valjda misle da srpski narod ima ekskluzivno pravo da bude nacista i da je to samo u njihovom slučaju potpuno legitimno, opravdano, pa i poželjno ...
Link to comment

Super mi je ova fora kod ovih prenosa sportskih događaja na B92 (Vimbldon etc.) da se neprofesionalizam, aljkavost i improvizacija pokušavaju prodati pod firmom spontanosti.

Link to comment
Super mi je ova fora kod ovih prenosa sportskih događaja na B92 (Vimbldon etc.) da se neprofesionalizam, aljkavost i improvizacija pokušavaju prodati pod firmom spontanosti.
Nisu prvi, a ni poslednji, samo sto su se oni "spustili" na taj nivo pa to bode oci....
Link to comment
Poznata britanska banka Baraklize:http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2012&mm=07&dd=09&nav_id=625161:isuse:
Da se ne izgubi, dok još uvek nisu izmenili stranicu. Banka se u članku naziva Baraliza, Barikliza i Barakliza, a na slici lepo piše originalni naziv Barclays. Osoba koja je okačila ovaj tekst na sajt ima IQ manji od 60, sigurno.post-258-1341954052549.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...