Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Sportski komentatori na B92 se takmiče ko će biti bolji "ortak" sa gledaocima, pa tako koriste izraze koji, bar po meni, nisu za TV.J....ga., možda sam konzervativna, ali Šaranović je juče u trenucima kada je na Wimbledonu padala kiša, prokomentarisao sledeće: "I tu su oni, doakali kiši, tako što su postavili pokretni krov...."DOAKALI :isuse::isuse::isuse:

Link to comment
mada mi je i vodic za roditelje dosta jak, sa akcentom na: 'kad vase malo dete ulazi u bazencic ili neku vodu, mozete da mu kazete 'buć buć!''
zezas :lol: "buc buc" :rolf: Sledece je onda uputstvo kako hraniti dete pretvarajuci se da je kasicica sa hranom avion koji ulazi u garazu (decija usta). I onda kazete detetu "zzuuuummmmm otvori stize avionnnn!"Ili je to mozda vec bilo? :D
Link to comment
Sledece je onda uputstvo kako hraniti dete pretvarajuci se da je kasicica sa hranom avion koji ulazi u garazu (decija usta). I onda kazete detetu "zzuuuummmmm otvori stize avionnnn!"Ili je to mozda vec bilo? :D
to ce da bude na naprednom kursu roditeljstva -_-
Link to comment
O moj Bože, ovaj čovjek tone sve dublje, tačnije, sve se više ukopava.Za sve je kriv dr Šaranović?Dan bez fudbalakakav humor, bogte, kenanje po strancima za koje zna da ne čitaju njegova lupetanja, tj. podilalženje Srbendama + transkripcija govornog poljskog na srpskom :isuse: 90% komentatora su u fazonu: "Kralju, care, kakav lik" ali njega je pogodilo onih 10% koji imaju živaca da otkucaju hejterski komentar
Za kraj...
Link to comment

Nije ni čudo što propadaju kao firma. Još nam se on smije u fazonu "meni platili da lelemudam po Poljskoj i valjam gluposti a vi crknite od muke". Ako su ga zbog toga poslali tamo, i ne želim im ništa sem da propadnu.

Link to comment

Konacno potvrda moje stare teorije da 90% komentara na vesti pisu ljudi koji ne zive u Srbiji. Niko ko je lupio plus ne zivi u Srbiji.

Stizu gastosi, znaci pada Euro. Lopovska i zlocinacka ekonomija Srbije ce ce ponovo opljackati ljude koji su iz srpskog "raja" utekli.(Svetozar, 1. jul 2012 12:20)# Link komentaraPreporučujem (+42)Ne preporučujem (-9)
edit: mojne sad da se neki forumski pecalbar uvredi, jasno je da mislim na ljude koji ne vide dalje od svoje potrebe da ispadnu face kada dodju u maticu, bilo putem vadjenja budjelara (kao ovi sto bi da sa jednom dnevnicom da caste pice celu birtiju i vredjaju se kada ih pad evra ometa u tome) bilo putem izmisljanja bajki o zemlji u koju su otisli Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

covek mrtav ladan predlozi stvaranje koncentracionih logora za Rome, i to tako stoji, ljudi lupaju pluseve...

Kada se hm...Romi odreknu tog načina života,kao i namernog sakaćenja dece zarad veće zarade...onda neke kukaju na svoja prava...Pa njima prvima ne odgovara da se kanališu u sistem i socijalizuju...zašto bi završavali škole i fakultete...da bi godinama čekali na posao i plaćali kredite za stan...Ovako...izvede dete na +40 il -15... i zaradi 1-2 000 din na dan...Sezonski poslovi nikada bolji...drpaju torbre kupačima na Adi...a posle kupanja,horde hm...klinaca roma...sačekuje te kupače na autobuskoj stanici,i pri ulasku u bus im kradu stvari iz torbe...Nemam ništa ni protiv i jedne boje kože...vere...ali protiv takvog načina života i te kako imam!Napraviti radne kampove gde će odrasli biti prinuđeni da rade 8-14h...i biti plaćeni (sa sve doprinosima,porezom...) a deca obrazovana...za 20 godina će biti punopravni pripadnici društva,u smislu diploma i obrazovanja...Netolerisati...krađe,naselja,nered,đubre,krađu struje,šverc.dzeparenja...(petarV, 1. jul 2012 12:59)# Link komentaraPreporučujem (+63)Ne preporučujem (-8)
Link to comment

Jbg, Daboviću, što čitaš komentare?A kad si već mazohista i čitaš ih, što ih prenosiš vamo, da se i mi nerviramo?Ovde samo nedosataje u potpisu " Arbeit macht frei"... Baš me zanima da se neko tako potpisao pod ovaj tekst, da li bi ga i pustili... A ako bi ga pustili, koliko bi +ića dobio...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...