Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

mislim da je krajnje vreme da se ponudi stratesko partnerstvo foxu i b92,i krene sa 1 ppp televizijom!angry.gif
dodji prvo kod nas - mi nista ne placamo ali i ne dajemo otkaze:)
Link to comment
zar nam je interes da na grbacu natovarimo dve deadbeat firme..
istina. od PZD i SZD bi se TV cudo napravilo. ja odmah bezecujem emisiju o kafanama i forumskim kuvarima. vi kuvate ili me vodite u kafanu, ja jedem, pa me snimate kako to radim i pricam kako je jelo izvrsno. kupljeno, taknuto maknuto!
Link to comment

mesta ima za 4 televizije s nacionalnom pokrivenoscu rtsx2, jos tri kanala i to je to. Ako se ne varam i ovde rts emituje 10% reklama, a komercijalne tv postaje dva puta vise. Da bi neke stvari pokrenule tu rts na zalost mora da povuce prvi potez, da racionalizuje samu sebe. Napravi sistem od 1500 ljudi koji rade(znaju) svoj posao, od onoga na ulazu u Kosutnjak, do HQ u Takovskoj. Do tada je sve prepusteno stihiji, raznoraznim sumnjivcima i kontraverznim biznismenima. Centrala fox-a se ocigledno preigrala na sta je svakako uticala i kriza, a resenje je da se pronadje mladozenja. Ova 1 gazzina "akcija" zvuci dobro, ali je u biti utopija, razliciti kapitali, razliciti interesi...

Link to comment
kada bi u srbiji bio instaliran britanski sistem u kome BBC ima daleko manju dozvoljenu propagandnu minutazu od komercijalnih kanala, benefit bi bio ocigledan: prime time program bi bio jeftiniji, bio bio rasporedjen na sve igrace daleko ravnomernije, i sto je najvaznije - i prihod od reklama.
ovo je jedino moguce resenje. problem je samo sto to ne odgovara monopolistima na polju media buyinga, kao sto im i ne odgovara smanjenje broja televizija. posto znamo koliko su ti ljudi trenutno jaki, plasim se da ce ovaj sistem jos dugo ostati na snazi. na kraju ce (u poslu) preziveti samo onih 10% RTSovaca koji ubiraju (gorke :lol: ) plodove ponovne popularnosti svoje kuce i oni maloumnici sto djuskaju po prljavom plestiglasu, jer je njihov gazda (ZM) na vreme obezbedio dozivotne ugovore sa mocnim kompanijama kao sto su narodna lutrija, grand production...ti bi mogo u pionire ponovo, pa sa hattoriem (i ja cu da vam se pridruzim a bice sigurno jos zainteresovanih) da pravimo ozbiljnu™ internet televiziju.
Link to comment
Nije to nista novo, davno se plate vezuju za dinar, a ne za evro u stranim firmama. A FOX i tako ima gromoglasno smesan program. Ono sto je kod B92 serijski program, za FOX je informativni, doduse njihov program je generalno ocajan.SUmnjam da postoji neka zvezdica za koju je B92 zainteresovan, mada, nikad se ne zna.
Meni FOX vesti nisu bile očajne. Mislim, nisu bile ni neko ludilo, ali bile su na jakom drugom mestu iza B92, i neuporedive sa RTS i Pinkom i Avalom. Tako da, grozna vest.
Link to comment

Now watching - kako Gorica histeriše i lupeta za sve pare.Prava multimedijalna avangarda - gledam na televiziji kako ljudi na radiju čitaju novine.

Link to comment

Pa krenulo je... BTW B92 je ljudima pre neki dan isplatio neke cudne plate...mozda su se oprale u venishu kod gorice pa su nesto manje...Prica se da u septembru tamo krece seca i masakr....Za kolege sa FOX-a :drzite se ljudi...Cudno mi je da su ih tako zaskocili nije bilo naznaka da ce tolika seca biti, mada videcemo kako ce to da se odvija , taj sistem kako je napravljen ne trpi toooliiikooo kresanje, ali ako je kvalitet nebitan sve je moguce.Gledajuci sa "poslovne" strane B92 sad ima priliku da se izvuce iz jarka, mada mislim da ce po starom srpskom obicaju tu priliku propustiti....

Link to comment
Gledajuci sa "poslovne" strane B92 sad ima priliku da se izvuce iz jarka....
Kako, voleo bih da cujem? Iako je u smislu konkurencije Fox poslednjih 6 meseci povremeno bio ispred B92 po rejtingu, oni jedni drugima nikada nisu bili glavni problem. Pisao sam o tome, ne mogu da se ponavljam.
Link to comment
Cudno mi je da su ih tako zaskocili nije bilo naznaka da ce tolika seca biti
pa nema bolje naznake od disproporcije ulaganja i rejtinga. na stranu sto su zbog toga trebale da stradaju glavesine a ne, recimo, montazeri i slabije kotirani novinari.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...