Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Pogle' Trivanku na B92, na ovom Odluka 2012. Šta je sa frizurom? Sada sam i definitivno ubeđen da je Trivanka trandža. Inače, ova riba što vodi te predizborne emisije, Suzana Trninić, zna znanje. I (za)to mi je jedino šta gledljivo na B92.

Link to comment
Pogle' Trivanku na B92, na ovom Odluka 2012. Šta je sa frizurom? Sada sam i definitivno ubeđen da je Trivanka trandža.
sad sam bas to hteo da napisem. brate, ovo je debeo stepen ludila
Link to comment
happy tv dobija ozbiljnu konkurenciju
+1koji im je sa ovim izmenama logoa u inserteru (za grafiku i da im oprostim)?Jbt, najbolju grafiku&logo imali su pre godinu i po, dve valjda, pre ove ljubicaste nemacke papazjanije - sta im je bilo da menjaju sve?
Link to comment
Jbt, najbolju grafiku&logo imali su pre godinu i po, dve valjda, pre ove ljubicaste nemacke papazjanije - sta im je bilo da menjaju sve?
Jednostavno je. Ja ubeđen da isti lik radi dizajn za LDP i za B92. Prvo su bili crveni, sada su ljubičasti. 41407_100001805105476_7051294_n.jpgB92_Logo.svg.png1311373890_l_B92_logo.jpg13292.jpgHehehehe. Edited by Buck Naked
Link to comment
Jednostavno je. Ja ubeđen da isti lik radi dizajn za LDP i za B92. Prvo su bili crveni, sada su ljubičasti.
... sada su plavi, brale - nisi video "prolecnu grafiku". I logotip su izmenili.Bice da je lik presao u DS:) Edited by CowBoy
Link to comment
Jednostavno je. Ja ubeđen da isti lik radi dizajn za LDP i za B92. Prvo su bili crveni, sada su ljubičasti.
кад смо код сличности...istina-preokret.jpgslika-13-12-10-01-35_djecaci-istina.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...