Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

nemam pojma sta pokusavas da kazes sem sto nije tacno da je b92 dao, dao na koriscenje, pozajmio, ustupio, eventualno whatever, bilo sta cavicu. prosta cinjenica. taj stan je dao neko drugi, ne b92.

Link to comment
nemam pojma sta pokusavas da kazes sem sto nije tacno da je b92 dao, dao na koriscenje, pozajmio, ustupio, eventualno whatever, bilo sta cavicu. prosta cinjenica. taj stan je dao neko drugi, ne b92.
B92 JESTE dao stan Čaviću jer SVI SMO MI B92!Ako se sećaš onih velikih, glamuroznih šetnji u zimu 1996-97. godine povodom izborne krađe, kad god je kilometarska kolona prolazila Makedonskom ulicom pored zgrade Radija B92, iz desetine pa i stotine hiljada grla je odzvanjalo: "B-92, B-92, B-92, B-92, B-92 ...!"Pre nego što je izdala sve što se moglo izdati i prešla na RTS, neko od glavonja u B92 je trebao Antonelu-Nelu Đihu da podseti na taj period i da je pita: Nelice, zar ćeš pogaziti sve one tekovine demokratije, zar ćeš izneveriti sve te ljude što su skandirali B92, sukobljavali se i primali policijske batine ispred zgrade u koju sada ti ideš?! Edited by stoka
Link to comment
nemam pojma sta pokusavas da kazes sem sto nije tacno da je b92 dao, dao na koriscenje, pozajmio, ustupio, eventualno whatever, bilo sta cavicu. prosta cinjenica. taj stan je dao neko drugi, ne b92.
U Fondu B92 navode da su sigurni da će se uskoro pojaviti i mogućnost za trajno vlasništvo.
Pa znam oni su samo pomogli u svemu tome i bez njih nas Cavic ne bi imao stan. Svaka cast a ne ko ovi smradovi sa rts-a sto jure samo rejtinge i pink, raspala...Nemoj stoka sada, nemoj, pusti malo mene. Edited by No7
Link to comment
B92 JESTE dao stan Čaviću jer SVI SMO MI B92!Ako se sećaš onih velikih, glamuroznih šetnji u zimu 1996-97. godine povodom izborne krađe, kad god je kilometarska kolona prolazila Makedonskom ulicom pored zgrade Radija B92, iz desetine pa i stotine hiljada grla je odzvanjalo: "B-92, B-92, B-92, B-92, B-92 ...!"Pre nego što je izdala sve što se moglo izdati i prešla na RTS, neko od glavonja u B92 je trebao Antonelu-Nelu Đihu da podseti na taj period i da je pita: Nelice, zar ćeš pogaziti sve one tekovine demokratije, zar ćeš izneveriti sve te ljude što su skandirali B92, sukobljavali se i primali policijske batine ispred zgrade u koju sada ti ideš?!
:lol: Ljudi, izgazismo tekovine revolucije. Gde ce nam dusa?
Link to comment

stoka je super. nije budala.o antonelinom prelaskucrkla ja dabogda ovog trenutka ako ikad ikome zamerim na licnoj odluci da proda dusu djavolu. ja verujem u trziste i sve to pa cu i da dozvolim pricu da se nesto radi zbog profesionalnog izazova. zapravo, pljunula bih svoju najbolju drugaricu kada bi otisla da bude jos jedna od miskovicevih plavusa. a antonela mi nije drugarica. sada samo ima neki apriori discount u pogledu reputacije.u srbiji stvari tako stoje. da bi bio novinar koji se posvecuje bitnim pitanjima i raskrinkavanju onoga sto ne valja u tekucoj politici moras da imas malo jaci licni integritet i nisi jedan od onih koji gledaju ko placa vise niti sve to radis pod tijanicem. zao mi je, ali tako je. daleko od toga da je b92 super niti ce kod mene zbog delovanja u devedesetim da ima blanko kredit zauvek, ali novinari heroji mi vise leze tamo nego na rts-u.

Link to comment

b92 je dobio vetar u ledja koji nije trazio niti zasluzio. naime, fox serbia je efektivno (ne i zvanicno) ugasio svoj news department. oko 60% zaposlenih je dobilo otkaze, a oni koji su ostali, su dobili anexe ugovora. i plata im je vezana za dinar, umesto za evro kako je to bilo do sada.

Link to comment
b92 je dobio vetar u ledja koji nije trazio niti zasluzio. naime, fox serbia je efektivno (ne i zvanicno) ugasio svoj news department. oko 60% zaposlenih je dobilo otkaze, a oni koji su ostali, su dobili anexe ugovora. i plata im je vezana za dinar, umesto za evro kako je to bilo do sada.
Da li je moguće? Tek tako? Šta se sada dešava sa preostalim novinarima? I oni otkazi ili nešto drugo? Ne mogu da verujem, ovo mi zvuči kao očajnički potez.
Link to comment
Da li je moguće? Tek tako? Šta se sada dešava sa preostalim novinarima? I oni otkazi ili nešto drugo? Ne mogu da verujem, ovo mi zvuči kao očajnički potez.
da, tek tako.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...