Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Da li je do mog tva tek slika sa basketa izgleda kao da je puštaju sa mobilnog telefona.
Verovatno nije do njih nego do arene ocigledno da su imali probleme kasnili su sa prenosom...sent from klupa_u_parku
Link to comment

ili nisu imali(hteli) da se otvore za link od telekoma <_<edit:iz iskustva znam da svima zine dupe za tih par hiljada evra za taj link koji se placa telekomu. Obicno se za news zakupljuje link od 3MB/s, muzika jedva prolazi sa 6MB/s(ako su scena i svetlo kamernog tipa), sport zahteva 9MB/s sa izuzetkom vaterpola i svih ostalih sportova u vodi gde je neophodan protok od 12MB/s

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Sad vidim na internetu, Ernest Borgnine je još živ i glumi u 94. godini! :Hail:
povodom filma "dobila sam dedu za božić" koji su prikazali prošle godine, utvrdih isto (tada je imao 93), a isto važi i za herberta loma, takođe rođenog 1917
Link to comment
ili nisu imali(hteli) da se otvore za link od telekoma <_<edit:iz iskustva znam da svima zine dupe za tih par hiljada evra za taj link koji se placa telekomu. Obicno se za news zakupljuje link od 3MB/s, muzika jedva prolazi sa 6MB/s(ako su scena i svetlo kamernog tipa), sport zahteva 9MB/s sa izuzetkom vaterpola i svih ostalih sportova u vodi gde je neophodan protok od 12MB/s
Ne daj boze da je neko radio sat uplink ;)
Link to comment
:fantom: offtopic, ali jedno pojašnjenje:
iz iskustva znam da svima zine dupe za tih par hiljada evra za taj link koji se placa telekomu. Obicno se za news zakupljuje link od 3MB/s, muzika jedva prolazi sa 6MB/s(ako su scena i svetlo kamernog tipa), sport zahteva 9MB/s sa izuzetkom vaterpola i svih ostalih sportova u vodi gde je neophodan protok od 12MB/s
bre, ja ne znam koje je tvoje iskustvo, ali ako pričamo o slici standardne definicije ("SD"), po ISO (...H.262) standardu, teorijski maksimum bitrejta je:
Audio+video bitrate 
Video peak 9.8 Mbit/s
Total peak 10.08 Mbit/s

U raznim amaterskim softverima možeš da izrendaš i veši bitrejt, ali ni jedan hardverski uređaj ti ga neće pročitati.(na stranu to što se bitrejt izražava u bitovima u sekundi bit/s, a ne u bajtovima u sekundi B/s, ali to si sigurno slučajno pogrešio... ;)

Edited by dvb-t manijak
Link to comment
Videcemo tebe kad dodje do biranja inkubatora, kako si spremio gradivo....
cccc.... da si me zvao oko ginekoloskih usluga pa ajde, ovako kucas na otvorena vrata....:)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...