Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Uh, ko je igro basket sa njim kod opštine zna na kakvu si se strvinu namerio, MP. Bije balvan opako. Samo ga preteže glavudža u dvokoraku...

Link to comment
na cemu si?
što pitaš, vidi sličku na javataru <_< b92 na preslišavanje, urgentno. ako je stoka započela, da nastavim sa pitanjima: u kajronu b92 tv se juče čitalo da je gorila na spisku onih koji su do gajbe došli za siću; netom je ta vest nestala, neeema je.
Прелазак на Јавни медијски сервис је, свакако, искорак у мојој каријери и професионалном развоју.
evo predloga neli za I zadatak u iskoraku: koji su to ušljivi kriterijumi za stavljanje na listu "280", tj nabavku kvadrata za dž u akciji "skućimo beskućnike".
Link to comment
Riha za V. Novosti:QUOTE-За мене је прелазак на РТС, заиста, нови изазов. Мислим да је дошао тренутак да се професионално изразим у другој медијској кући, оној чији се аудиторијум разликује и сигурна сам да ћу моћи то да урадим на професионалнији начин. Имаћу нову ауторску политичку емисију, идеја постоји и тек ћемо је развијати. Наравно, биће то нешто по мојој мери. Прелазак на Јавни медијски сервис је, свакако, искорак у мојој каријери и професионалном развоју. У „Деведесетдвојци" сам стекла име и статус и формирала се као новинар. Сигурна сам да ће и на РТС то да се препозна и да ће то бити нови квалитет за РТС, као што ћу ја од РТС добити нови простор и нову публику.
Po meni ova prica je ista kao i kad ono dvoje zornjaka malo pljuju VB i Pink a kad im zakuca na vrata onda je to "drustveni fenomen"...Foliranje nevidjeno...
Link to comment
Po meni ova prica je ista kao i kad ono dvoje zornjaka malo pljuju VB i Pink a kad im zakuca na vrata onda je to "drustveni fenomen"...Foliranje nevidjeno...
iz Blica
Link to comment
ne kapiram kojom logikom je neko ko je na b92 od 1996 njegov osnivac?
ok, nije. po meni to nije toliko bitna stvar, ali činjenica je da je riha bila jedna od osoba po kojoj se 92ka prepoznavala. ne spadam u one koji vape za staaaaarim b92 i dušebrižnički vrte glavom jer se staaaaaara ekipa raspada, ali mi takođe nije blizak ni ovaj tvoj refleks po kojoj bi sad njenu ulogu trebalo degradirati do nivoa spikerke, e da se ne bi priznalo da ovo jeste gubitak za b92 kao informativni medij. ne zbog old times nostalgije, nego zbog toga što je riha dobar novinar. Edited by Gonzo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...