Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

meni je kao klincu bk bio odličan. puzzle anje ranković je koliko se sećam bio ko video verzija politikinog zabavnika, aksiom mi je bio ok zbog brojeva i sećam se da sam ga redovno gledao, imali su onu kanadsku emisiju koja je bila otprilike preteča mythbustersa, vesti su izgledale pristojno, a ne sa telefonom za scenografiju, bili su malo tanki sa filmovima i serijama i tu je uvek bio neki anemičan izbor. uh, sećam se još puta za ejvonlidobra stanica za ondašnje uslove i mislim da je to jedina tv koju sam ostavljao na teveu da zveči u pozadini (nije mogla svaka tako da se ostavi!). sad uvek psotoji to da je iza svega toga stajao lik kao bogoljub i da se finansirala izvlačenjem para iz mobtela. pukla je posle odlaska đurića, a marić i vanja su je sahranili. ono na kraju je bila tuga za gledanje.

Link to comment

Ako se izuzme Karicevska propaganda, BKTV je bio vrlo dobra televizija. Definitivno su bolji svega sto danas imamo u ponudi.Bilo je tu zanimljivih autorskih emisija tipa Crni Biseri, Manevar, Svet na dlanu, Reklamozderi, Puzzle, Top Speed... Imali su i solidan naucno-obrazovni program. Jes da su to uglavnom bile neke bajate emisije iz osamdesetih i devedesetih, ali ih je uvek bilo, uvek su dodavane nove, i imale su pristojnu zastupljenost u ukupnom programu.Filmski i serijski program im je bio srednja zalost. Uglavnom Hallmarkova produkcija, anticki Holivud i neuspesne amercike serije. Ali bilo je i poneceg poularnog - Law & Order, Treci kamen od Sunca, Ali Mekbil, Ruzna Beti... A imali su i Crnog Gruju i Jelenu. :lol:

Link to comment

Zar ovo nije topik o B92? Ovu priču o BKarićima primerenije je da nastavite u onom "Ja volim devedesete". A "autorske" emisije na BKTV, majko moja. "Đura"? Ipak, vreme leči sve.

Link to comment

Ipak da se ispravim za serijski program - sad se kao kroz maglu sjećam da je na BK išao "Oz". :Hail: (iako sam ga ja pratio na HRT2, ali ipak rispekt za potez)

Link to comment
Ipak da se ispravim za serijski program - sad se kao kroz maglu sjećam da je na BK išao "Oz". :Hail: (iako sam ga ja pratio na HRT2, ali ipak rispekt za potez)
i kameleon
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...