Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Mislim da je i Ivana Konstantinovic wub.gif pocela televizijsku karijeru na bktvбај тапаток
Tačno! Od 1996. do 1999. godine ... Dušan Čavić iz čuvenog autorskog dueta Duća i Duća diplomirao je glumu na akademiji umetnosti "braća Kradić". Mislim da se i to važi i ova je informacija za forumaša koji je pitao ko je sa B92 imao veze sa Karićima ... Edited by stoka
Link to comment

bojana lekic je na BKTV otisla sa B92 nakon sto je skaredno primila bogoljubovih 20.000 maraka nagrade, koji su se ispostavili kao avans za prelazak u skute peckog majstora pasuljare. zena je pre B92 (mislim) nesto drljala po desku u studiju B (moze biti da gresim, toliko sam puta slusao ispovesti o zavaljenoj materici da ovo secanje dozivljavam kao pad u tezak mentalni stupor)....

Beleslin je bio na BKTV-u, na primer ...
sam si napisao "istaknuti poslenici javne reci".... a beleslin sa B92 ima isto veze kao i mira bobic onomad i slicni "kadrovi" Edited by gazza1
Link to comment
avans za prelazak u skute peckog majstora pasuljare
:lol:u stvari i nije smešno, više sam neveseo što ja ovo nisam smislio. :( Edited by Hella
Link to comment
bojana lekic je na BKTV otisla sa B92 nakon sto je skaredno primila bogoljubovih 20.000 maraka nagrade, ---
Pratila je šetnje '96/97 - nijednu nije propustila. Komšinica, na izborima se takmičila protiv SPS-kandidata, direktorke apoteke u Bulevaru, one pored MZ Lipov Lad. Posle 2000. tu su direktorku kiknuli u neku apotekicu u B. Krsmanovića, koja je sada privatizovana. Jedne kasne večeri mislim 2001 silazim ja stepenicama jednog zvezdarskog solitera, i kako se približavam prizemlju, sve glasnije čujem jedan uzbuđeni ženski glas kako se svađa i pravda... "Nisam to čekivala... zar sam to zaslužila..." Vrlo usplahireno, isprva sam pomislio kako je to neka tarapana s ko zna koliko učesnika. Kada izađem na vrata, prepoznam B. Lekić kako s mobilnim na uvetu, sva uzbuđena - to sam kasnije iz vesti rekonstruisao - prekida s b92-ojkom. Ubrzo je prešla na BK. Tek posle sam saznao i za tu nagradu.Čije pare manje smrde, one koje je dobijao B92 ili one koje je od Karića dobila Bojana, bilo je pitanje u jednom Utisku nedelje 2001. Gde smo bili? Nigde. Edited by kud_genijalci
Link to comment
a i djuric nije bas tamo ni poceo, a ni bilo sta naucio.
Hm.Djuric je uz Tijanica napravio BK. Urednicki&rediteljski&vizuelno usmerio, postavio standarde kakvi u Srbiji do tada nisu postojali.Veliki procenat voditelja sa BK i danas radi svoj posao na drugim televizijama. Nisu to neki sjajni talenti, ali kada pogledas Srbiju i uporedis sa drugim televizijama - nisu ni toliko losi. Hocu reci, ajd da pljujemo na sve i svakog - da ga jebem, BK u jednom trenutku jeste bila najbolja i naprofesionalnija televizija u Srbiji. Isto se moze reci i za B92. U jednom trenutku. Pink kao dugo najgledanija televizija nikada se nije priblizila po standardima ni BK ni B92-jci. Zato Pinka sada shije njegova mladja, utegnutija i kurvastija sestra Prva. Profesionalka, jbg. Edited by CowBoy
Link to comment
Zaboravio sam i
Jovanu Janković, te onu što beše u Bugarskoj, da me ubiješ ako mogu da se setim imena.BTW, sa isključenim tonom BK je jedini izgledao kao što televizija treba da izgleda. I dan danas kada prebacim na neki od kanala sa ispranim bojama, samo ćeram dalje, mogu da prikazuju ša god, dosta je zuluma anahronom tehnikom.
Link to comment
... zaboravio sam Baranca i Zvezdanu-Zveki Jovanović koji su sada na Prvoj ...
Zvezdana Jovanović je počela na Studiju B, odatle je otišla na BK.
Jovanu Janković, te onu što beše u Bugarskoj, da me ubiješ ako mogu da se setim imena.
Danijela Jankov :) Eno je na Prvoj.
Link to comment

Danijela Jankov bijaše ona što je imala onu "Noć reklamoždera" emisiju? Ne sjećam se da li je tad YT postojao, ili je skidala sa specijalizovanih sajtova za to.Meni su prve dvije asocijacije na BK onaj krš sequel Sandokana (imali su očajan izbor serija, i još gori marketing istih) i plač i kuknjava sportske redakcije (Smiljana, Aca je već znao da mu se sprema uzletanje u panteon bogova, kad je "gostovao" na RTS povodom SP) povodom krađe prava za SP u fudbalu.

Link to comment

Jao kako se ovde ljudi prave ludi.Ivana Konstantinovic je prve stvari ucila na BK.Igor Bozic nije bio pocetnik ali je tek na BK dostigao kvalitet. Ovi sportisti Boskovic, Kovacic, Acastop. Tanja Veselinovic, Milos Milovanovic, Zana Bulajic, Jelena Veljkovic.Brdo ostalih.Ogroman deo produkcione ekipe...Naravno da Bujosevic nije stvorio ime na BKTV, ali je tu "otkrio televiziju".

Link to comment

Sva ta imena koja si pobrojao upravo ilustruju kakvo je BKTV bio dno i dokazuju da je sistem takav da kad se jednom ušemiš posle teško ispadaš ma koliki da si retard.I dalje stojim iza toga da BKTV nikako nije "izgledao kako je trebao da izgleda", ako ne računamo programe i kvizove rađene po licenci. Nego se sa setom prisećate mladosti i toga što su neki konkurenti bili još gori. Jebiga. Ja sam isto neko vreme bio u fazonu da jedino BKTV deluje profi još onda, da bi sve to naglo splaslo i upravo onda kada je taj TV bio na svom vrhuncu, nisam uspevao da se zainteresujem da ga gledam duže od par minuta u kontinuitetu.

Link to comment

Naravno da je ovde (u ovoj zemlji) varijanta, ja sam mozda nisko , ali ostali su podrum....To ti je Tijaniceva prica, on je racku ali ostali su tek dno....BKTV je izgledao kako je izgledao i bio je ispred mnogih.Realno taj odmak sad nema nijedna TV.A veruj mi ja uopste nemam taj "zal za mlados' ".Zato sam i napisao ono za BKTV i Mobtel...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...