Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

edit: da ne zaboravim i emitovanje 1-3 ture "Srbijo, najlepša bajko, Srbijo, oče i majko, Bog nek ti pruži spas jer mi te volimo kao što ti voliš nas" Karićevih ćerki svakih pola sata što je naplaćivano desetinama miliona evra sponzoru Mobtelu, dabome - od onog dela koji bi trebao da sleduje državi kao deo profita.
Јао да. :isuse:
Link to comment
Јао да. isuse.gif
Kada sam navodio BKTV kao primer, nisam mislio na poslednji stadijum ove televizije kada se pretvorila u običan servis karićeve stranke, nego na zlatno doba koje je iznedrilo masu novinara, voditelja i prezentera koji sada rade na svim drugim televizijama. RTS, B92, Prva, Pink i Hepi su puni kadrova BKTV i to su, u većini slučajeva, njihovi najistaknutiji poslenici javne reči ... Tijanić je sada glavni na RTS-u, Marić je glavni na Hepiju, pa su tu Olja Kovačević, Žeželj, Beleslin, Nevistić, Vanja Bulić, Bokica Lekić, Srki Đurić (ex-pi-ar Vlade Srbije i glavni na TV Avali), Neša Stefanović, Smiljan Banjac, Neba Popov, Sale Filipović (sada je na RTV), i da ne nabrajam dalje ...
Link to comment
keve ti, koji su to najistaknutiji poslenici javne reci dosli sa BK na B92? da ne kazem koji su uopste dosli - mukica smiljan banjac na stranu?
Beleslin je bio na BKTV-u, na primer ...
Link to comment
a kad je, kako rece, bokica lekic bila na bk? a i djuric nije bas tamo ni poceo, a ni bilo sta naucio.
Možda tamo nisu počeli ali su tamo stasali kao Novinari, sa velikim "N" ...
Link to comment
sve si ti to nesto pomeso, prijatelju...
Ako laže koza, ne laže rog:
Zaboravio sam i Maju Sapundžu i Tanju Ferendino ... i Anetu Mihajlović i Snežu Vučkovac ... Edited by stoka
Link to comment
šta pričaš ti čoveče? nadam se da se sprdaš.
Bujošević svoje novinarsko ime sigurno nije stekao pišući kolumne u NIN-u, Politici, Telegrafu ili Evropljaninu, jer prosečan Srbin nešto i ne čita novine, nego vodeći emisiju "Nije srpski čutati" Od 2001. do aprila 2006. godine na BKTV-u ... BTW, g-dine Tičer, kada ćete mi skinuti ban sa sportskih diskusija? Edited by stoka
Link to comment
Bujošević svoje novinarsko ime sigurno nije stekao pišući kolumne u NIN-u, Politici, Telegrafu ili Evropljaninu, jer prosečan Srbin nešto i ne čita novine, nego vodeći emisiju "Nije srpski čutati" Od 2001. do aprila 2006. godine na BKTV-u ...
ja sam luđi od tebe...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...