Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

svakako jedva chekam da vidim scenu kada slim, cutty i ona dva kretena prichaju u kolima... (nije me mrzelo da sam otkucam :D)

Slim Charles: Man, that's him right there. In that G35, man. Cutty: Boy in the retro? Sapper: That shit is tight. Slim Charles: $430, it better be. Sapper: Hell, yeah. I'm gonna get me one of those motherfuckers. Gerard: You must be gonna get that Muggsy Bogues, then. Your Mini-Me ass gonna be swimming in that Unseld. Slim Charles: As usual, man, y'all fools are missing my point. That boy came up short on that money last week and y'all see how he out there grinding. So where that money at? Cutty: You need to look beyond what he driving or wearing on his back. That boy got a girlfriend? Gerard: He run with this little freak up at the high school. Cutty: She wearing ice? Gerard: She wearing the onion, that's about all I can remember. Cutty: Yo, check out the girl. High school girl with platinum around her neck, only one place it came from. Slim Charles: Give my man his thing. SIG Sauer. That ain't no Lorcin, dawg. Cutty: I'm used to revolvers, man. .38 don't jam. Slim Charles: Don't hold 15, neither. Cutty: Game done changed. Slim Charles: Game the same. Just got more fierce.

Link to comment

Sinoć B92 degenerici reprizirali epizodu Saut Parka od pre nekoliko dana ... Apelujem na RRA da nađe bilo kakav razlog i oduzme ne samo nacionalnu već bilo kakvu frekvenciju B92, a molim i pravosuđe da nađe neku caku i iseli kompletnu redakciju iz prostorija zgrade na Novom Beogradu ... Tako će B92 barem časno otići u medijsku istoriju (kao BKTV, na primer), da ne bi morali da prisustvujemo ovom sunovratu ...

Edited by stoka
Link to comment

to na stranu, kao i nase kolektivno misljenje o karoljubu... ali bktv je, posmatrano iz ove perspektive, bila sasvim solidna televizija. cak sta vise, sada bi sluzila za uzor svima.sto jedino govori o tome koliko je medijska scena otisla u tri lepe. pizde materine. i u kurac, pride.

Link to comment

Koješta. Miralem kuka po sistemu "eh, kad sam ja bio mlad, prdeli smo do meseca, a pesnicama golim lomili mermer na planini Venčac da bi ukrašavali kuće najsiromašnijima". BKTV je bio smeće od televizije, koje je prvo počelo da programsku šemu popunjava krađom tuđih emisija, izmišljanjem kojekakvih kvizova od kojih je pola bilo SOS-smeće i koje je uvelo sistem folirantskog izveštavanja. Setimo se Ace Stojanovića koji "direktno za vesti u 4 iz Budimpešte sa svetskog prvenstva u vaterpolu" izveštava o događanjima u polufinalu, da bi 15 minuta kasnije vodio kviz, pa kada ga pita neki lik koji su uključi zar on nije u Budimpešti, Aca stavi na glavu vaterpolo kapicu i kaže "Vidite, jel da je lepa? Sledećeg gledaoca, molim". Isto tako, "Maska nedelje", imitacija Utiska nedelje, gde je Đinđić redovno bio najomraženiji predlog, pa su posle 20-ak emisija startovali sa 200 belih maski za bilo šta što Đinđić uradi te nedelje, pod obrazloženjem "da su ljudi zvali pre emisije i oni su odlučili da prihvataju njihove glasove". Filmski program nepostojeći, ponuda serija bulja, i što je najgore, kupovalo se po idiotskom sistemu gde bi se otkupilo 10 epizoda 1. sezone i 5 epizoda 3. sezone, pa davale po slučajnom redosledu. Mislim, možemo do sutra.edit: da ne zaboravim i emitovanje 1-3 ture "Srbijo, najlepša bajko, Srbijo, oče i majko, Bog nek ti pruži spas jer mi te volimo kao što ti voliš nas" Karićevih ćerki svakih pola sata što je naplaćivano desetinama miliona evra sponzoru Mobtelu, dabome - od onog dela koji bi trebao da sleduje državi kao deo profita.

Edited by Filipenko
Link to comment

Stoji da je BKTV bila dobro upakovana.Naravno da je to posledica utovara para.Tijanić ume da se "izbori" za kintu, jednostavno drugačije neće da radi.Dinkić i kompanija da su hteli mogli su B.K. da oduzmu Mobtel , on bi sam ugasio televiziju.E sad takodje, mada pred kraj to nije tako izgledalo, ali Bogoljub K. se mnooogo manje petljao u uredjivanje nego sto se mislilo, pogotovu dok nije zinuo da se bavi politikom.Realno BK je napravila nekoliko pomaka pre svega stručnih, zanatskih.Ali to vreme je prošlo.Bilo, pa prošlo.Tragedija je što su sve televizije danas na mnogo nižem nivou nego što se tamo radilo.To sigurno mogu da vam potvrde ljudi koji danas rade , recimo na Prvoj, kojima su ti "projekti" koji se rade ko da rade sa "pola mozga"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...