Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

 Ali bas da skinu link koji vodi na sve podkaste i za poslednjih nedelju dana je bas drkadzijski. 

skoro kao da ima neka emocijica. ko bi reko u kapitalizmu ^_^

Link to comment

Znam da zvuči malo idealistički u ova kapitalistička doba, ali neke od tih emisija više nisu samo B92, već legacy, nešto što bi trebalo onda makar da pređe u javno vlasništvo, mada, realno, sve je manje i raje kojoj to sve nešto znači. 

Link to comment

E, probala sam da saznam, do skora sam jos imala mod status pa sam mogla da vidim onaj interni moderatorski podforum ... sad kad sam otisla vidim razalovalo me... :), I to tako bez izvini i oprosti, samo zato sto sam par godina neaktivna :))

Edited by hansolo
Link to comment

arhiva tacno cega?

 

svi legendarni dzinglovi su sacuvani odavno, posto je ovo zamisljeno jos pre 2 godine.

 

sto se tice emisija i toga sto se cuva na B92 serverima, provericu kada se budem vratio u bgd. sumnjam da tamo iko ima gram mozga i svesti o necem takvom, sem ako neko od ljudi zaduzenih za odrzavanje servera nije uradio bekap. tamo svakako sedi daleko normalniji svet od ovih sa programa. 

 

plus naravno ako autori imaju nesto sacuvano.

Не постоји архива?  :frust:

Link to comment

Не постоји архива? :frust:

Pa i ta arhiva bi bila u vlasništvu grka?

Verovatno to negde piše sitnim slovima u kupoprodajnom ugovoru.

Na žalost mislim da je situacija sa "serverima" vrlo loša iz tehničko-materijalnih razloga, tako da taj materijal može biti izgubljen iz vrlo prozaičnih razloga...

Link to comment

Na žalost mislim da je situacija sa "serverima" vrlo loša iz tehničko-materijalnih razloga, tako da taj materijal može biti izgubljen iz vrlo prozaičnih razloga...

 

Mene ta situacija podseća na presnimljene trake sa serijama Lole Đukića. Ko jebe istoriju, ovo je Srbija.

 

Uzgred, šta će biti sa Samizdatom i Fondom?

Link to comment

Mene ta situacija podseća na presnimljene trake sa serijama Lole Đukića. Ko jebe istoriju, ovo je Srbija.

 

Uzgred, šta će biti sa Samizdatom i Fondom?

 

Mislim da Fond nema veze sa sadašnjim B92, ostalo mu samo ime.

Link to comment

Mene ta situacija podseća na presnimljene trake sa serijama Lole Đukića.

 

Pa, i nije baš, meni su serije Lole Đukića bile mnogo smešnije...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...