Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

i tradicionalno smeshan raspored na pochetku godine, ljudi bukvalno 31. decembra (st. john's) igraju prvu normalnu utakmicu.btw, vecheras igraju protiv central floride u 20h, ako bude nekog streama mozete da vidite jordanovog sina marcusa.

Edited by Teixeira
Link to comment
i ladno izgubi uconn :lol: (jordan 20, 7 i 7)
i ladno ne odgledah. kakav je mali?DraftExpress Jonathan GivonyWould be a great get for them. RT @rafjuc: Kentucky still trying to recruit top European prospect Nemanja Bezbradica ('93) for 2012 class. Edited by kojot
Link to comment

Mislim da je mali Sergej Vučetić otišao na koledž, Rockford Illinois mu stoji kao lokacija, al nisam siguran, nikako da ga nahvatam negde online...

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment
i ladno ne odgledah. kakav je mali?
pa korektan, kao shto je bio i proshle godine. mada mislim da u nba moze samo na ime, ne verujem da ima kvaliteta... tu je i sa illinoisa kod njih doshao i jeffrey jordan, ali on je bash losh.
Link to comment

inache, ove nedelje od ponedeljka do petka na areni svako veche po jedna tekma - xavier-vanderbilt, duke-ohio st, michigan st.-florida st, kentucky-st. john's i syracuse-florida. ko voli nek' izvoli :D

Link to comment

Ivane ajde opet informacije da delis. Kakav je NorthWestern Wildcats Chicago? Kentaki je odlican?Pita me jedan klinac sto igra sa mojim burazerom kaze da su a zvali sa tih koledza.

Link to comment

pa northwestern ti je jedna od najjachih shkola akademski gledano, pretpostavljam da su tu u top 20 u usa. a shto se tiche kosharke, tu su loshi. mislim, igraju u jakoj konferenciji (big 10), ali nisu konkurentni vec dugo godina... niti izbacuju igrache u nba. a kentucky ti pod johnom caliperijem otprilike svake godine ima najjachu, ili top 3-5 najjachu recruiting klasu, tako da mi je malo chudno da budem iskren da oni traze nekoga koga trazi koledz koji su zavrshili mike wilbon i j.a. adande :)

Link to comment

Decko mi tako rekao. Znaci ako ga stvarno zove ovaj Northwestern tu bi mogo dobro da prodje ako zavrsi tu skolu posle da nadje fin posao rekao mi je za njih da su ga zvali i da igraju Big Ten ali mozda to oni sada skautiraju sve zive mlade igrace pa se i za njega raspitivali. Moj burazer kaze da nije los da ima kliker a ima 17 godina. A za Kentaki sam se i ja cudio al ne bi me lagao za tim nema potrebe.

Link to comment

ma na kentuckyu ne moze da igra osim ako nije u pet najtalentovanijih igracha u nekom regionu ovde :D pa on je vec sada za klasu 2012. potpisao trojicu iz 30 najboljih igracha iz srednjih shkola u americi (od toga nekih 6-7 od tih najboljih 30 josh nije potpisalo ni za jedan koledz, ukljuchujuci i najboljeg shabazza muhammada za koga je naravno zainteresovan).

Link to comment

kombinovano kao ekipa, st. john's nema konkurenciju. sad, za pojedinachna imena ima mnogo mishljenja :Dnjihovih prvih pet strelaca:30e90a01a89c44b88148932e3917c519.jpg

Edited by Teixeira
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...