Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

ostao sam da gledam ovo zbog davisa ali ovaj withey je najzanimljiviji do sada. ima tajming za blokade kao kirilenko. ili je to mozda samo zbog firzure?! :Dovaj teague igra isto kao njegov brat

Edited by kojot
Link to comment
jeste gledali ohio st.-florida? beal je definitivno ray allen 2 :)
kako da pokrenem onaj arena wrb tv? jel moram da imam telekom ip tv ili samo telekomov adsl?
Link to comment
kako da pokrenem onaj arena wrb tv? jel moram da imam telekom ip tv ili samo telekomov adsl?
mislim da ti treba samo adsl kod telekoma, ali stvarno nisam nikada to koristio jer ja taj adsl nemam :D ali prepotstavljam da je jednostavno, jer znam koliko se oko kompjutera razumeju neki koji su mi prichali da su gledali :)btw, da nemash kds televiziju? kod njih bi trebalo da imash sada sve chetiri arene u glavnom paketu.
Link to comment

treba mi lozinka i username, a ne secam se da sam to uopste imao. moracu sutra da ih zovem.imam radijus vektor.beal je dominirao prosle godine na u17 svetskom prvenstvu, stvarno su imali mocnu reprezentaciju tada.

Link to comment

to mi je isto i jedan drug objashnjavao kako nema pojma koji su mu username i password, shto mi nije jasno da ne znate, valjda ste ih unosili kada ste podeshavali adsl rutere :Djebo te radius vektor, moracesh u nedelju da jurish streamove za pao-oly ako ne namestish taj web tv :D

Edited by Teixeira
Link to comment

da, kada potpises ugovor na njemu ti stoje username i password koji ti sluze za pppoe konekciju(odnosno autentifikaciju na njihovoj adsl centrali)... ali to nisu username i password routera.ako imas huawei router, onda ti je username admin a password ztonpk, to je islo na sve huawei routere, i oni ti sluze da udjes u admin meni routera...

Link to comment

Možda ne bi bilo loše da stvarno otvorimo nov topic. Ovaj mi je nekako...Što ne igra Perry Jones za Baylor? On i Miller bi trebali da budu zanimljiv tandem ove sezone za njih. Vidim da je Miller fino krenuo u sezonu.

Link to comment

Gledao i ja prvo pol, dok se nisam onesvestio. Dobar Duke u prvom poluvremenu, bekovi odlični u realizaciji, braća Plumlee rudare i to je to...

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...