Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

  • 6 months later...

Jesi li odgledao tekmu? Lamb dominirao kako mu talenat nalaze, Shabazz je pravi 'floor general', Andre Drummond je neverovatno agilan. bice UCONN konkurentan i posle Kembe, imaju odlicnu petorku.Duke se napatio protiv dobrog Belmonta predvodjenog jednim Mickom Hedgepethom. Coach K sutra protiv Michigan Statea juri obaranje rekorda Bobby Knighta po broju pobeda.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Jesi li odgledao tekmu? Lamb dominirao kako mu talenat nalaze, Shabazz je pravi 'floor general', Andre Drummond je neverovatno agilan. bice UCONN konkurentan i posle Kembe, imaju odlicnu petorku.Duke se napatio protiv dobrog Belmonta predvodjenog jednim Mickom Hedgepethom. Coach K sutra protiv Michigan Statea juri obaranje rekorda Bobby Knighta po broju pobeda.
nisam josh gledao uconn, samo unc i duke (zbog riversovog malog) po jednom. deluje mi da ce duke biti overrated u rangiranju cele sezone, prilichno su tanki, plus imaju previshe plumleea za moj ukus :D da ne pominjem shto me nervira sve vishe shto dawkins ne moze konja da ubode :(btw, pochinje na areni sutra uveche u 2 sa florida-ohio st. a onda u chetvrtak uveche u 3 arizona-st. john's. nazalost, obe na drugom kanalu jer ima neke odbojke u to vreme.
Link to comment

Dawkins je bar pogodio odlucujucu trojku, a Mason Plumlee je bio najbolji protiv Belmonta, a jesu precenjeni.Do jaja je sto dajete Floridu (Beal je jebac keva) i Ohio State, posto ESPN America prenosi Duke. Inace, sutra od 16 pa do pola sest ujutru na tom kanalu ide NCAA maraton, pa ko voli nek izvoli :) .

Link to comment
btw, pochinje na areni sutra uveche u 2 sa florida-ohio st. a onda u chetvrtak uveche u 3 arizona-st. john's. nazalost, obe na drugom kanalu jer ima neke odbojke u to vreme.
kako me nervirate s tim vasim terminima od 3 po ponoci, kao da nema NCAA u normalno vreme...Kentucky-UNC 3. decembra, nadam se da imate slobodan termin jer se tada igraju regionalno prvnestvo novog zelanda u skvosu i treca liga severne koreje u pikadu...
Link to comment

onako, cisto da proverim da li sam jedini ludak koji gleda tekmu koja pocinje u 4am

Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...