Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Pogledah prvo poluvreme i nisam mogao više. Mnogo loše, tvrdo... Ubijaju me u pojam ovi 35 sek. napadi, pa kad se još dođe i loš šut i velika nervoza, postaje negledljivo.

Link to comment

Jos neko napisao ranije za neku tekmu da je bila bolja od svih tekmi u Evroligi :blink: Ja gledao prvih 10 minuta i zaspao nisam lud da gledam do 6 ujutru ono bilo gore od nasih juniora.

Link to comment
  • 2 weeks later...

josh dobijaju i dvojicu u top 15 srednjoshkolaca u drzavi, od toga p.j. hairstona koji je odlichan shuter, upravo ono shto im treba. plus se mozda i bullock vrati u zivot sledece sezone. surova ekipa ce biti, nema shta.

Link to comment
Ajde Ivane kazi mi nesto za Vlada Moldoveanua? Ako znas ko je posto u Rumuniji vlada veliki hajp oko njega.
da sam gledao, ne mogu da kazem. ali protiv jedinog ozbiljnog tima u patriot ligi (bucknella, koji igra dosta zone) je imao dve ochajne utakmice, nije se neshto proslavio ni protiv floride i pitta u vankonferencijskom rasporedu. a shto ga toliko hajpuju kod kuce? mislim, i nije neki preterani rezultat trpati ekipe koje imaju 10 buducih inzenjera na rosteru, a s obzirom da je koledz koji nam je dao billa simmonsa, iliti holy cross, bio treci u njihovoj konferenciji, jasno ti je kakva je konkurencija u pitanju :)
Link to comment

Ma hajpuju ga zato sto je sin predsednice kosarkaskog saveza. I burazer mi reko da nije nista posebno. A ovamo pisu li pisu cak napisali da dobio poziv za Ol star kontam da je to za neki tamo levi. Evo sad pitah jednu rumunsku novinarku ona kaze da se prica da je blizu NBA. Ima li istine u tome?

Edited by Moća
Link to comment
Evo sad pitah jednu rumunsku novinarku ona kaze da se prica da je blizu NBA. Ima li istine u tome?
pa mislim, igrace letnju ligu (ako istih bude uopshte zbog lockouta, je li), ali ne vidim kako je dotichni ni u 100 draft prospekata, a ne neshto bolje...
Link to comment

Ok pricao sad i sa Calasanom sto bio na Purdue i on mi kaze da nema sanse. Jbg Rumuni tek zadnjih 6-7 godina krenuli ozbiljno da ulazu u kosarku pa se bas i ne ocekuje neka informisanost o ostatku sveta.

Link to comment

According to David Aldridge, prospect Bismack Biyombo could actually be anywhere between 23 and 26 years of age. This is notable considering that he's supposed to be only 18. If true, Biyombo's stock might drop considerably in the upcoming draft, but his freakish 7'7" wingspan shouldn't allow for too far of a slide.veselo :lol:

Link to comment
According to David Aldridge, prospect Bismack Biyombo could actually be anywhere between 23 and 26 years of age. This is notable considering that he's supposed to be only 18. If true, Biyombo's stock might drop considerably in the upcoming draft, but his freakish 7'7" wingspan shouldn't allow for too far of a slide.veselo :lol:
ochajan je draft, mnogo igracha se vratilo na koledze, ali opet da taj bude u prvih 20-25, jebote... koliko god godina da ima.
Link to comment
lupio je 10 dandara protiv us nada, sta ces vise. a ima i krila.
shta znam, gledao sam ga nekoliko puta u acb, stvarno mi ne deluje kao pik prve runde. ali valjda misle da je sad svako ko igra u shpaniji ibaka...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...