Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

sutra vece u 3am. zapravo 3.20am
fala Timmi, zabrinuh se da nije noćas a nemam kabl na poslu a ne verujem ni da bi stream valjano radio na ovom ubogom kompu!Oriakhi i Kemba mamojebci!
Link to comment

Ovo mora da je najlosije finale icega. Ikada.Evo, UCONN dodao gas i verovatno prelomio.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Ovo mora da je najlosije finale icega. Ikada.Evo, UCONN dodao gas i verovatno prelomio.
kakvo dno od utakmice. 90% NIT tekmi je bilo bolje od ovoga.Butler je imao 25-20 na par minuta do kraja 1. poluvremena, pa je UConn napravio seriju 41-5.
Ovo je tuzno, serem im se na hajp oko ovog djubreta od kosarke.
Sad i ti pereteruješ, bilo je odličnih tekmi do sada.
Link to comment
kakvo dno od utakmice. 90% NIT tekmi je bilo bolje od ovoga.Butler je imao 25-20 na par minuta do kraja 1. poluvremena, pa je UConn napravio seriju 41-5.
Bilo je 22:19 na poluvremenu, pa je Stigall u prvom minutu drugog ubacio trojku za 25:19. U narednih 12 minuta Butler je sutirao 1/20 iz igre
Sad i ti pereteruješ.
What else is new?A i Zemlja bi prestala da se okrece kada se na pdf kosarka barem jednom dnevno ne bi potegla rec hajp, i gde treba i gde ne treba.
Link to comment
Bilo je ali ovo je finale, vrhunac, prskanje... kad ono 1 finalista sutira 9/56 :puke:
Ništa neobično da finale bude sranje, uvek su igrači više stegnuti tada
Bilo je 22:19 na poluvremenu, pa je Stigall u prvom minutu drugog ubacio trojku za 25:19. U narednih 12 minuta Butler je sutirao 1/20 iz igre
da, da, zabrojao sam se.Jesam ja dobro video da je Butler šutirao 18% iz igre ? :o :blink:
Link to comment

meni zabavno da gleam, al, realno, ovo je gore od 7. tekme poroslogodinjeg enbiej finala, svega mi.(i da. hajp je u kateogriji s realno, hipster, pretenciozno i pateticno. reci koje su okostale :( pre vremena. ko ljubav, istina i sloboda angry.gif)

Link to comment
Jesam ja dobro video da je Butler šutirao 18% iz igre ? :o :blink:
12/66 i cijelih 18% i to su se malo popravili na kraju, bilo je 16.Dali su citave 3 dvojke i 2 poena iz reketa.
Link to comment
Ništa neobično da finale bude sranje, uvek su igrači više stegnuti tada
Ne pomaze ni sto se igra u domeu. Znacajno se izmeni percepcija sutera, pa dobijamo festivale cigli i air ballova. Stvarno bi mogli da vrate final 4 u kosarkaske arene. Naravno, to ne opravdava ovako bedne procente suta obeju ekipa. I kad se zanemari sut, napadacka resenja su bila katastrofalna.270588637.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1301976788&Signature=O7Nt%2BIFgRbbY229dLF4HteiqztY%3D Edited by J.R. Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...