Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Steta za Memphis. Prvo onaj time out, pa banana na kraju.
na minus tri, 90sec pre kraja, imali su onaj uzasan pokusaj za tri koji je zavrsio airballom. inace odlicna utakmica. Edited by pacey defender
Link to comment

Sta znam, Michigan im ne moze nauditi, Texas mora da odigra kosarku koju je igrao u decembru da bi imao sanse, SDSU/UCONN/Cincy mi ne ulivaju poverenje. Uglavnom, izgleda da si u pravu.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

juche 14/16 na bracketu, malo sam se izvukao od sramotnih 11 od prekjuche. ali danas mi stizu moji st. john's i tom izzo pikovi :)

Edited by Teixeira
Link to comment

ko si ti na ednzonovom bracketu. vecinu meceva sto sam promasio bili su na jednu loptu u poslednjim sekundama penn st, louisville, villanova. ne znam kako je vanderbilt izgubio i tu je bilo 3 razlike.lupetam za medalju

Link to comment

bartuc sam ja.inache, ja sam imao i richmond protiv vandyja i g mason protiv villanove (protiv koje bih igrao i na hampton u kakvom su kanalu bili pred kraj sezone). dok sam perfektan u east-u, southeast bolje i da ne gledam.

Link to comment
wisconsin i k state bi mogli da ubiju svoju utakmicu i bude neki minus. sem toga, realno je valjda kec na uconn protiv mrtvog cincya.
Sto mrtvi Cincy? Meni su oni ok tim i verujem da imaju sanse veceras. Gledao sam kad su izgubili od UCONNA kod kuce i tu je Connecticut sutirao preko 50% za tri i relativno lako dobio. Ipak, osecam da ce veceras biti mnogo dobra utakmica, pre svega drugacija od te iz regularne sezone.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...