Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

BYU
sace Sonics da ti posalje ljubavno pismo :P al neka, oprace njih Gonzaga...UCONN nastavlja da objasnjava. stvarno su uleteli u ludacku formu. bice interesantno videti ih u sledecem kolu ako nalete na San Diego(cenim da ce smlatiti Cinci)kada im Fischer postavi odbranu :)
Link to comment
bice interesantno videti ih u sledecem kolu ako nalete na San Diego(cenim da ce smlatiti Cinci)kada im Fischer postavi odbranu :)
eto jednog potencijalnog minusa, koliko god sdsu sabija odbranu, lako mogu i da udju u probleme i da ne mogu da daju kosh.
Link to comment

Tennessee je razbijena banda, a Bruce Pearl je pecen. Duke ce lagano da prodje ovaj vikend, posto Michigan, na zalost, ne moze da igra sa njima.Tristan Thompson odradio izvikanog Bensona i toliko o svuda najavljivanom upsetu.

Link to comment

Aman, Rose nije nazvao Hilla Uncle Tomom, vec je rekao da je to mislio za crne igrace sa Dukea u to vreme, kad je imao 18 godina. Rekao je i da je Laettnera smatrao za precenjenu pickicu dok ga na utakmici nije uverio u suprotno.

Link to comment

pa i Hill je valjda crn i igrao je za Duke u to vreme?i nije mi uopste bila namera i nije trebalo da se vracam na jucerasnju diskusiju, svako je rekao svoje misljenje, samo su me Edin i Sonics podsetili na to...

Link to comment
pa i Hill je valjda crn i igrao je za Duke u to vreme?i nije mi uopste bila namera i nije trebalo da se vracam na jucerasnju diskusiju, svako je rekao svoje misljenje, samo su me Edin i Sonics podsetili na to...
:isuse:aman, pricao je kako je to delovalo iz perspektive klinaca koji su rasli u getu, a ne sta sada misli o tome. Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...