Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

  :thumbup: 

 

 

http://foreignpolicy.com/2013/03/14/americas-march-madness-problem/

 

The visceral distaste for the Blue Devils seems to be one of the few things that unites Americans of all description. You can even buy "Duke Sucks: A Completely Evenhanded, Unbiased Investigation Into the Most Evil Team on the Planet." A few years back, Duke dominated an MSNBC poll on the most hated team in any sport, with 53 percent naming the Devils over every other team in every other sport in the world. Slate’s got a slideshow of the 18 most hateable moments in Duke basketball history — could any other team even come up with three?

 

Why all the hate?

 

 

Link to comment

Duke main quad

 

a418e9060b7b0698b1401fffe279a27a.jpg

 

Lepo, lepo, svaka cast za Duke, samo moram da ti kazem da kad smo kod tih proslava i paljenja raznih lomaca da to vase komsije™ rade mnogo bolje.

Link to comment

Lepo, lepo, svaka cast za Duke, samo moram da ti kazem da kad smo kod tih proslava i paljenja raznih lomaca da to vase komsije™ rade mnogo bolje.

 

Komsijama se to u poslednje vreme redje desava pa imaju razloga da prave vece vatre. :D

 

Nego, ti si srcem verovatno uz Wolfpack? 

Link to comment

Komsijama se to u poslednje vreme redje desava pa imaju razloga da prave vece vatre. :D

 

Nego, ti si srcem verovatno uz Wolfpack? 

 

Pa i jesam i nisam.  Naravno, ja navijam za moju alma mater, Virginia Tech, iako smo tradicionalno fenjerasi™ i sprdnja ACC sto se tice kosarke (ali zato u footballu razbijamo :D ). 

 

Ali ako vec moram da biram izmedju 3 univerziteta iz Trougla™, onda sam tu nekako uz Wolfpack, em su mi geografski najblizi kuci, em su velika vecina mojih prijatelja isto njihovi navijaci i alumni.

Link to comment

Baš sam juče rekao Timmiju da nisam gledao ni Sweet16, ni Elite8, ni polufinala. Ako uhvatim malo vremena pogledaću, opasno mi je krivo što Kentucky nije završio sezonu sa 40-0, igrali su zaista izvrsno većinu mečeva. Kaminsky zasluženo najbolji igrač u sezoni.

 

Nike Hoops Summit je u subotu, ima izgleda na SK3 u 21h, preporuka da se pogleda. Ova generacija američkih srednjoškolaca se najavljuje kao jedna od slabijih (baš malo pravih kandidata za one and done), a meni se čini da je World tim baš dobar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...