Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Pisali smo o tome na prethodnoj strani. Igrao je u svim mečevima do sada što je znak da je u rotaciji. Meni se njihov startni centar ne sviđa, ali je pitanje da li će Ristić imati ozbiljnije minute ove sezone. Dosta zavisi od njega, mada treneri na ozbiljnijim programima drže puno do istih startnih postava i rotacija tokom sezone.

 

Framkamp se prabacio sa Kansasa u Wichita State, od naredne sezone će igrati za njih.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Deshawn Ristic 13p+7sk sinoc.

 

Baš sam krenuo da napišem. 18 minuta, 5/6 za 2p i 3/5 za 1p; 7sk (4of), 2 blokade i 4 faula. Protivnik je bio slabašan, ali mu je ovo bio najbolji meč.

Link to comment

I jedini igrač koji je mogao da pošteno odigra odbranu na poziciji SF je završio sezonu.

 

edit. Ne znam da li će sada moći da praktikuje one uravnotežene minute sa dve petorke. Dosta minuta će pokriti sa Aa. Harrisonom ili će igrati sa tri visoka, a WCS će braniti protivnička niska krila.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Da se nadovežem, jedna od zanimljivijih utakmica Kentucky-ju poslednje dve-tri godine. Ulis sve više preuzima loptu u ruke, odmah je napad daleko bolji. Malo su loše gradili večeras za svoje standarde inače bi UNC bio počišćen sa dobrih 30ak razlike. Kada im Booker i Aa Harrison pogađaju kao večeras nema zime, jer u odbrani su ubedljivo najbolji tim NCAA.

 

Brice Johnson odličan za UNC, Paige očajan u prvom u drugom je pogodio 4 (?) trojke i popravio utisak. Paige ozbiljno razočarao ove sezone, očekivao sam izuzetno kvalitetnu sezonu od njega koja bi ga ugurala u prvu rundu drafta, ali za sada tropa.

 

edit. AS2 večeras Michigan vs Arizona

 

LeVertov ispit kvaliteta.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Mičigen je uspeo da izgubi od NJIT-a i Eastern Michigana za valjda manje od 5,6 dana a u toj drugoj utakmici su dali 42 poena ako ne grešim, Arizona ne blista ali se provlači kroz ove bitnije utakmice. Dobili su Gonzagu na produžetak i plus one 3 pobede u Mauiu

 

Edit jebem li ga dal se kaže u ili na Mauiu

Edited by theanswer
Link to comment

Nemaju igrača pod košem i nema dalje. Verujem da će Ristić večeras imati dobre minute, jer će ih razbiti Arizona, pogotovo ako im udave dva najbolja igrača, LeVerta i Irvinga za šta imaju potencijal i RHJ i Johnson.

Link to comment

Jonhson razbio veceras. Ceo paket, odbrana, prodor, skok, par zanimljivih pasova. Ubacio je i trojku, druga mu je iscurela. Meni je sigurica u gornjoj polovini lutrije. RHJ ima gori sut i od MKG.

 

Irvin napredovao u odnosu na proslu sezonu i povecala mu se uloga, ali za prvu rundu NBA ce morati dosta vise od ovoga sto prikazuje. Chatman je freshman, Walton se jos trazi i prilicno je u drugom planu dok je tu LeVert. Visoke nemaju, LeVert je dobar igrac, ali nije neko ko moze da sam vuce tim, a i nema sta da vuce za razliku od Stauskasa i Burkea. Horford je zapalio u Floridu, Morgan je zavrsio skolovanje i igra u Rimu, McGary je u NBA - 0 kvalitetnih visokih. 5 NBA igraca u dve sezone, mnogo je za program kojem top regruti iz srednje skole nisu meta.

Link to comment

Iz Kanzasa meni najinteresantniji ruki Oubre.Ukrajinac 3/4 za tri protivu smesnoga Lafajeta, a ne izgleda lose ni Mikelson, transfer sa Arkanzasa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...