Jump to content
IGNORED

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

pa zar mu nije bilo dosta promašaja, sa onom grozotom od Prometeusa, koji je po meni, jedan od najgorih filmova decenije.

 

jel ovo posada Nostroma, samo nova verzija??? svi su tu , čak i fasbinder liči na robota ( ne znam da li to i jeste, iznervirala sam se dok sam gledala trejler).

 

 

Bio je u Prometheusu, a da li je i dalje, ili je transcendovao, nemam pojma.   :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment

Bio je u Prometheusu, a da li je i dalje, ili je transcendovao, nemam pojma.   :fantom:

ја сам тај филм избрисала из меморије, најгора бљувотина од филма, који је снимљен на таласу приквела и сиквела.

Link to comment

ја сам тај филм избрисала из меморије, најгора бљувотина од филма, који је снимљен на таласу приквела и сиквела.

 

Ali bukvalno...

 

sećam se da sam gledao, takođe znam da nisam bio ni pijan ni naduvan, ali mi je sećanje na sam film otprilike kao na neki san od prošlog meseca. 

Link to comment

jel ovo posada Nostroma, samo nova verzija???

 

Jok, sve je skroz novo i originalno, baš kao što u Force Awakens gledamo sasvim novu i originalnu priču o siročetu sa peščane planete koje otkriva Silu i pomaže pobunjenicima da zgovnaju Veliki Svemirski Imperijalni Uništiteljator uz nerazjašnjene rodbinske odnose.

Link to comment

Jok, sve je skroz novo i originalno, baš kao što u Force Awakens gledamo sasvim novu i originalnu priču o siročetu sa peščane planete koje otkriva Silu i pomaže pobunjenicima da zgovnaju Veliki Svemirski Imperijalni Uništiteljator uz nerazjašnjene rodbinske odnose.

berries.JPG

Link to comment

 

Tek sad videh ovu riznicu znanja. Hvala!

 

Ispada da film nije apsolutno glup kao sto sam dosad cenio, vec je sadrzajna osnova sjebana nebulozama. Trailer za drugi obecava da ce se nastaviti u tom smeru.

 

Nije mi do kraja jasno koja je tacno svrha aliena; kazes da nije za ciscenje planeta vec obracun sa neprijateljima. Da li je to igde razradjeno? Takodje, da li je receno na koji nacin surlasi kontrolisu i trebe aliene kad im vise ne trebaju?

Link to comment

Kako kenjate. Super je trailer. Alien fransiza se zasniva na nekoliko stubova koji su ovde po svoj prilici ispostovani. Kome se ne svidja, ne mora da gleda. Prometheus je pretenciozno napravljen i u mnogome je omanuo bas zato sto je odstupio od osnovnog modela serije. Zahteva znatno pazljivije gledanje negp bilo koji od Aliena. S druge strane bio je neophodan jer sadrzi bazu nad kojom ce se snimati dalji filmovi.

Link to comment

Nekoliko stubova = prva dva filma?

 

To koliko pažljivo gledanje zahteva Prometej ne usuđujem se da komentarišem, ali "baza nad kojom će se snimati dalji filmovi" je smehotresna konstrukcija. Nikakva baza nije neophodna za besomučno prežvakavanje 30 godina starih franšiza, nije Alien ni prvi ni poslednji koji se u to upušta. Mogu komotno da rade reboot svakih pet godina ako procene da im se tako više isplati nego da drndaju suvišne pokušaje kontinuiteta u horor pričici o vanzemaljcu ljudožderu.

Link to comment

Nekoliko stubova = prva dva filma?

 

To koliko pažljivo gledanje zahteva Prometej ne usuđujem se da komentarišem, ali "baza nad kojom će se snimati dalji filmovi" je smehotresna konstrukcija. Nikakva baza nije neophodna za besomučno prežvakavanje 30 godina starih franšiza, nije Alien ni prvi ni poslednji koji se u to upušta. Mogu komotno da rade reboot svakih pet godina ako procene da im se tako više isplati nego da drndaju suvišne pokušaje kontinuiteta u horor pričici o vanzemaljcu ljudožderu.

 

ne voliš arrival smeješ se alienu ne voliš arrival šta je sledeće?

 

ne ozbiljno

koji je scifi tebi po volji?

Link to comment

Ne smejem se Alienu, pobogu, smejem se ranije pomenutom memberberries fenomenu koji zahteva da 90% filmova, serija, i video igara bude bazirano na postojećem IP. Sa jedne strane se ubija svaka originalnost, sa druge strane se beskrajnim varijacijama iživljavaju na svemu što je bilo iole popularno. Tamni vilajet.

Link to comment

to podržavam

evo i novi star trek će biti prequel umesto da dobaci do tog tridesetog veka

veliko razočarenje

 

ali koji scifi jeste dobar po tebi to me zanima

i nisam jedini koga to zanima  :naughty:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...