Jump to content

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

+1

 

ta francusko-belgijska skola stripa stvarno izbacije dobre SF, koje bi bilo super ekranizovati. Ima onaj stari, meni medju najomiljenijima, kosmicki putnici. To bih jako voleo da vidim kao film ili seriju.

Link to comment

ta francusko-belgijska skola stripa stvarno izbacije dobre SF, koje bi bilo super ekranizovati. Ima onaj stari, meni medju najomiljenijima, kosmicki putnici. To bih jako voleo da vidim kao film ili seriju.

 

51vZ9akX7jL._AC_UL320_SR240,320_.jpg

А посебно бих желео да видим и чујем тапира.

Link to comment

Ako ovo uspe, držimo palčeve za Lika Orijenta i Astera Blistoka. :D

 

Валеријан је одличан и има потенцијала за филм.

Али где нађе Лика Оријента, дреш је био и кад су га правили.

 

Екранизација Астера Блистока је немогућ подухват, јер се у биоскоп иде да би се после филма осећало боље.

Link to comment

uh, sto sam ja obozavala Astera Blistoka  :heart:

 

Волиш пребогате несрећне људе који се усеравају другима у живот?

Link to comment

Валеријан је одличан и има потенцијала за филм.

Али где нађе Лика Оријента, дреш је био и кад су га правили.

 

Екранизација Астера Блистока је немогућ подухват, јер се у биоскоп иде да би се после филма осећало боље.

 

Ne voliš Uga Kalu i Eurokristal ili kako već beše? :)

 

Zaboravih na kosmičke putnike. Mogao bi i Sudija Dred (pod uslovom da ga ne prave Amerikanci) i Rogue Trooper. Pa Daleka Planeta i Storm. 

 

 

Po meni, evropski strip je po kvalitetu priča kilometrima iznad američkih (mahom superherojskih ) ostvarenja koja se obraćaju mlađoj deci i azijskih infantilnih zapleta. Nacitao sam se od 1980 tona i jednih i drugih i trećih. Kod drugih i trećih može povremeno da me zainteresuje samo vizuelni stil, ne i naracija.  

Link to comment

Судија Дред је скоро снимљен, одлично је испао, за разлику од Слаја.

 

Нису лоши Сторм и Далека планета, само би тражили буџета.

Али ја бих најрађе видео Најамника. Није се Рамбо илуструвао у његовом стилу без разлога.

Link to comment

Dredd je odlićan kao sam film, ali zbog ograničenja budzeta nije najbolje dočarao sam Mega City One, i više je delovao kao neka verzija Raida.

 

 

Inače, barem što se mene tiče, šteta što je propao na blagajnama jer je ovde Dredd mnogo mračniji ( i ne ponaša se kao u stripu), i bilo bi lepo videti dalji razvoj njegovog karaktera u nekom nastavku, koga naravno neće biti.

 

 

 

Voleo sam i ja Storm  u Stripoteci, ali jedina potencijalna šansa za ekranizovanje je da Valerian bude uspeh, i onda da ga Beson izgura - što je malo verovatno jer bi budzet bio ogroman, a scenografija (i sve ostalo) ne odgovara sentimentu modernih filmskih konzumenata.

Link to comment

raid 2 >>> raid > dred >>> dred sa staloneom :fantom:

 

elem, ja bih najvise voleo da neko normalan ekranizuje piknik kraj puta.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ranije sam mislio da mi se svidja, al sam naknadnim gledanjem skapirao da je to vrv samo zato sto sam tada bas mnogo duvao.

I ja sam kupio DVD pre par godina al' ga nikad nisam pogledao - a bilo bi drugi put... Znaci da se drzim toga i prvog gledanja, ne? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...