Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

9/11 zavere, so passé, so early 00's, ne prati taj Wild Thing savremene tokove, sad su u modi teorije zavere da ce drzava da vrsi eutanaziju nad starijima od 65 godina i da je Obama rodjen u Nairobiju
Замисли да си направио неку невероватну ујдурму, покрао силне паре, и све некако заташкао на брзака, доказе продао за старо гвожђе да не би нека лабораторија случано изигравала Ξ (или макар мали ξ), и чак оснујеш истражну комисију за руде и губљење времена... и опет почне да цури на све стране. Постотак људи које не боли између ушију кад почну да мисле, колико год да је мали, није нула, и док си рекао фртаљ кекса, бруји мрежа.Једини излаз је да се спрдаш са њима заједно. Кад они нађу једну рупу у твојој причи, ти нађеш још четири али погрешне, објавиш то под ко зна којим именом, и онда платиш стручњаке да оборе те четири, лагахно изоставивши ону прву. Лова није проблем - то си средио у првом кораку.И кад год неко потегне нешто ново, ти само кажеш како је то пасе (или одгајиш гомилу верника, јефтини су) који ће то уместо тебе, и да одмах наброје нешто из твоје производње, не би ли то новопотегнуто било избачено заједно са прљавом водом.И та техника је пасе, али ради.
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste, vala, pamet u Americi baš curi na sve strane. I levo i desno. A i po forumu, koliko vidim.Rasejan, sa takvim stavovima, mogu da te upitam nešto: kako je moguće da si jednu sekundu ostao da živiš u USA pošto si shvatio to što proizilazi da si shvatio? Da živiš u zemlji u kojoj je vlada (a to bi po vašim moronskim teorijama jedino bilo moguće tako što uključuje ogroman broj zvaničnika) spremna da na najmonstruozniji zamislivi način pobije hiljade sopstvenih stanovnika, e da bi ratovala u Iraku i "otimala im naftu" (ili koji već moronluk iz kuhinje Michael Moorea je vaše objašnjenje za motiv)??? Ja ne bih jednu sekundu duže boravio tamo - svet je prepun zemalja u koje može lako da se imigrira, a daleko od takvih arhizlikovaca koji vode tu vašu idiokratiju.O nesrećo modernih vremena kada baš svako može da nam saopštava svoje "mišljenje"...

Edited by Indy
Link to comment
Постотак људи које не боли између ушију кад почну да мисле, колико год да је мали, није нула, и док си рекао фртаљ кекса, бруји мрежа.
Dobro to sto nije nula nema frke, nego kako to da ispadne da su bas svi clanovi tog skupa ljudi sto umeju da misle medj' teoreticarima zavere, a u ovom drugom skupu ljudi koji numeju da mislu, taj broj je bas skroz naskroz nula? I jos: ti si, kolko shvatam po tim epsilonima, matematicar? Kako bi se osecao da te recimo istoricar poducava diferencijalnim jednacinama i jos te pritom podjebava da neces da shvatis da je on u pravu zato sto si deo zavere/slep kod ociju/pripadnik onog skupa u kome ima 0.000 mislecih?
Link to comment
Ovo južnjačko krilo GOPa progresivno pojačava svoju histeriju, da mogu organizirali bi Baracku lynchmob in a Charleston minute.
Juznjacko krilo GOPa? A koje je to krilo GOPa, a da nije juznjacko? :lol: Dobro, mozda gresim, ima ih na Aljasci, predvodi ih 1 majka 1 hokejasa.
Pošto ja nemam ni frtalj obijevih živaca, svi truthersi i slični će mi odsad biti na ignore listi, tako da ne troše uzaludo tastature.
A birthers i death panelists? Ili su sve teorije zavere jednake, ali su ipak neke vise jednake od drugih? <_<
na stranu sve ostalo, ja bih jako voleo da cujem objasnjenje od nekog strucnjaka kako je to onaj 4. avion uspeo da padne u konfetama i to na velikoj povrsini
Jesus fuckin' Christ, here we go again. Ovaj topic je trebalo zakljucati na danasnji dan, расејан, i ova dvojica trojica iznad su najbolji primer zasto...EDIT: mnoze se brze nego sto ja mogu da kucam Edited by WTF
Link to comment

WTFače, iz kojeg tačno razloga si mene ubrojao sa "onima zbog kojih je trebalo zatvoriti topik"? Možda je trebalo zatvoriti topik zbog tebe i tvog konstantnog cmizdenja zbog town hall meetinga koji baš ništa nemaju sa ovim forumom.Obamamanijače nijedan.

Edited by Indy
Link to comment
WTFače, iz kojeg tačno razloga si mene ubrojao sa "onima zbog kojih je trebalo zatvoriti topik"? Možda je trebalo zatvoriti topik zbog tebe i tvog konstantnog cmizdenja zbog town hall meetinga koji baš ništa nemaju sa ovim forumom.Obamamanijače nijedan.
Duplirah ignore listu dok si rekao "osama". Good riddance, jebali vas i buš i obama.
Topik je o Americi i americkoj politici, pa su i town hall retardi, i Bush, i Obama itekako relevantni. Ti si ubrojan medju odabrano drustvo jer si ekstreman i zatucan kao i oni, samo drugom ideologijom. Troskoci™-kafa™-ledja™-ispasa™ i tebi takodje, ne bih te vise zadrzavao :D
Link to comment
×
×
  • Create New...