Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    256

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    158

  • Sludge Factory

    157

i cemu uopste taj rimejk?
prestao sam odavno da pitam to isto. jednostavno, ne znaju više šta će od sebe. sad već postoji cela jedna ekipa reditelja dugometražnih igranih filmova koji su prešli na animirane filmove (fuj!). zatim, ovih dana će i poslednji strip junak ikad da dobije ekranizaciju. po 4. put. na kraju, sprema se i američki rimejk belog odela i halo taksija (zvaće se "hey, taxi!" gidrinu ulogu bezecovo kluni, a šuška se da će ulogu cece bojković igrati dakota fening. da, biće joj pocepane najlonke). nije ostalo više ništa. ni-šta.edit: zaboravio fuj! Edited by MocaVukotic
Link to comment
i cemu uopste taj rimejk kad je original - män som hatar kvinnor - odlican.da i ne govorimo o njojtumblr_l9ctgeMKCJ1qaonh9o1_500.jpg
a tek sto ce konjska nozdrva da zameni simpaticnog Michaela Nyqvista :isuse:
Link to comment
13242335071.jpgOvako izgleda Júzcar, mestasce u okolini Malage, gde ce se snimati 3D Strumfovi. Sony potrosio 9000 kg farbe na 250 kuca, crkvu i groblje. Strumfograd je vec obislo preko 80000 turista, procvetao mali biznis i tako to.
Link to comment
i cemu uopste taj rimejk kad je original - män som hatar kvinnor - odlican.da i ne govorimo o njoj
Pročitao sam negde da je ovaj rimejk u stvari bolji od originala. Ovde, thanx Google!Za ovo drugo -- mnogo mi smešno što ofarbaše selo u plavo, k'o da nisu mogli digitalno. :unsure:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...