Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

Propustio si jedan od boljih tekstova: KARLEUŠA - srpska snajka cool.gif Inače, tekst koji si prekopirao sadrži termine koji su nerazumljivi ljudima koji nisu upoznati sa psihoanalitičkim učenjem Žaka Lakana, pa im ta ''trauma Realnog'' zvuči goropadno. O Srpskom filmu ima dva teksta koji se nadovezuju jedan na drugi, TEKST 1 i TEKST 2, a samo si drugi kopirao.I da, mogao si prvo da pitaš da li možeš da kopiraš tekst, ipak treba da postoji neki red i poštovanje autorskih prava. Mislim, tekstovi su besplatni, ali ne zbog toga da bi ih razvlačio i tumačio kako ti hoćeš. Nevaspitano je.Kad bi ih naplaćivao i ne bi volio da me sretneš - na sudu cool.gif
bilo bi zanimljivo videti predstavku sudu koja ukljucuje nick Zoon i email adresu.majstore, anonimno si postovao tekst na javni blog, a bunis se kada te neko citira isuse.gif savetujem ti da se malo spustis na zemlju. za kraj, citiracu ti Draska Redjepa koji mladim piscima voli da kaze sledece: "Pisite uzbudljivo, a ne uzbudjeno".
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    255

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    158

  • Sludge Factory

    157

pa taj tekst je čista zajebancija, pogledaj link na kraju teksta, ozbiljna analiza je Šišanje avec Peščanik, to što linkuješ je čist idiotluk, i tako je namjerno napisan.Marko, nije teško pitati, teže je dokazivati nedokazivo kao što ti radiš. Naravno da sam ja vlasnik svih prava na tekstove, i oni ne mogu biti distribuirani kako se kome prohtje. Kad su mogli i drugi da pitaju može i neki forumaš... posebno ako misli da ga citira kao negativan primjer, a pri tom pojma nema o učenju Žaka Lakana, niti pokušava da razumije.

Link to comment
pa taj tekst je čista zajebancija, pogledaj link na kraju teksta, ozbiljna analiza je Šišanje avec Peščanik, to što linkuješ je čist idiotluk, i tako je namjerno napisan.Marko, nije teško pitati, teže je dokazivati nedokazivo kao što ti radiš. Naravno da sam ja vlasnik svih prava na tekstove, i oni ne mogu biti distribuirani kako se kome prohtje. Kad su mogli i drugi da pitaju može i neki forumaš... posebno ako misli da ga citira kao negativan primjer, a pri tom pojma nema o učenju Žaka Lakana, niti pokušava da razumije.
Uh, ala si mi se visoko popeo za samo jedan dan od registracije. Za pohvalu!
Link to comment

Zanimljivi clanci o Fincher-u:http://www.guardian.co.uk/film/2011/feb/02/david-fincher-social-network-oscars?INTCMP=SRCHhttp://www.hollywoodreporter.com/news/david-fincher-complex-mind-social-95704

Link to comment

Pošto ne mogu da nađem now watching topik ide u razno a i imam svega i svačega, možda nekome koristi info.Now watching:The Joy of Teen Sex: prvu epizodu i ima još dve koje ću sigurno odgledati...Uf...vredi pogledati...Ću da gledam sekcija:Skida se The Troll Hunter tj. Trolljegeren - obećava :)http://www.youtube.com/watch?v=TLEo7H9tqSMTakođe skinuo i planiram:Quando le donne avevano la codaAlluminogeni-_film.jpgsećam se da mi je bio vrlo zabavan kada sam bio mali ali ima loše ocene, ko zna zašto ;) Yellowbeard yellowbeard-LST066426.jpgOvaj takođe bio jako zabavan kada sam bio mali, a tek sada kapiram da su to neki pajtnovci + Čič i Čong u zajebanciji.Specijal:nova NOVA scienceNOW sa Neil deGrasse Tysonom je strava !(da nije Jona Stjuarta ne bih ni znao)dobio neku britansku seriji Ideal, đene-đenezavršavam skidanje dokumentarca u 18 delova Wings of Russia - obećava

Link to comment

Nisam naišla na ostalim topicima, pa da priupitam ovdje: jeste gledali filmove iz trilogije turskog redatelja Semih Kaplanoglua. Posljednji od 3 filma Med je prošlogodišnji dobitnik Zlatnog medvjeda. Uglavnom krenula sam kronološki, za sada sam pogledala samo Jaje (Yumurta) iz 2007 koji je fina, polagana drama o pjesniku koji se nakon smrti majke vraća iz Istanbula u rodno mjesto u unutrašnjosti, gdje se suočava s nizom pitanja o tome tko je (bio, odnosno postao). Spor i diskretan fim, što mi se sviđa u tom žanru, ali ipak pinku anemičan. Jeste gledali Mlijeko (Sut) ili Med (Bal), kakve su vam impresije?

Link to comment
Nisam naišla na ostalim topicima, pa da priupitam ovdje: jeste gledali filmove iz trilogije turskog redatelja Semih Kaplanoglua. Posljednji od 3 filma Med je prošlogodišnji dobitnik Zlatnog medvjeda. Uglavnom krenula sam kronološki, za sada sam pogledala samo Jaje (Yumurta) iz 2007 koji je fina, polagana drama o pjesniku koji se nakon smrti majke vraća iz Istanbula u rodno mjesto u unutrašnjosti, gdje se suočava s nizom pitanja o tome tko je (bio, odnosno postao). Spor i diskretan fim, što mi se sviđa u tom žanru, ali ipak pinku anemičan. Jeste gledali Mlijeko (Sut) ili Med (Bal), kakve su vam impresije?
Da citiram jednog čo'eka:
Zadnji dio Kaplanogluove trilogije, Med, je film o kojem ne smijem reći ni riječi. Čisto ću ga upropastiti ako samo zucnem jer nijedna riječ nije dostojna ni 1/24-tine sekunde filma. Hipnotisan, okamenjen.
A još kada se gleda u bioskopu...Neverovatno iskustvo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...