Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    258

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    162

  • Sludge Factory

    158

On 20. 7. 2024. at 18:21, klimt said:

Treći deo

 

 

 

Klasičan samohvaloslavi "serBski desničar",

pretača ovih modernih monarhista. Ovaj bar stvarno pismen za razliku od modernih, oni samo imaju diplomu ;)

Poreklom iz pripizdine, a onda se ostvarila velika pamet pod svetlostima velegrada.

Što sam i pre mislio, samo osvetlio odakle potče sve to što pretstavlja.....

 

 

Edited by zmanic
Link to comment

po meni je bolja ona scena pre placa meksikanke, izmedju gareta i bleka, kada mu ranjeni blek kaze da zna da je dosao da njuska gde je bili, da ima njega, da se znaju 15 godina (sto garet potvrdjuje) da ne trebali kao odrasali ljudi da tako razgovaraju jer ih od te fele nije ostalo mnogo, da ce mu reci gde je bili kad bude lezao mrtav, meni je to pekinpo 1/1 i tu mi se bas srce stegne

Edited by ultra plasticni
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Dobro da si okacio, skroz sam zaboravio da sam najavio ovo Criterion reizdanje pre par meseci. Sad cu bas da potrazim na trafikama..

 

Ja na većini proverenih trafika- braća rusi, itd nisam našao- ako ga ti izbunariš (criterion rip) a ne mrzi te- šibni mi u pm magnet link. Hvala unapred.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Na koju foru da proverim do kad ce se davati novi deadpool u bioskopima? Imam neki karambol od avgustovskih datuma s decom, a ne bih da propustimo..

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...