Jump to content
IGNORED

Razno


korindjar

Recommended Posts

teško đubre što mu dođe blag opis za himlerastu pojavu, ipak može da se stavi po strani jer nije neko ko priča o sebi štagod pričao, ne deluje da sebe doživljava kao beskonačno ozbiljan fenomen i zabavan je za slušanje.

 

meni pomaže i to što ga u asocijacijama nemam kao apologetu duševne nakaze iako je jasno da mu je srce za njega mekano.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jimmy Kowalski

    261

  • Ajant23

    162

  • MocaVukotic

    162

  • Sludge Factory

    158

17 minutes ago, utilitarist said:

teško đubre što mu dođe blag opis za himlerastu pojavu, ipak može da se stavi po strani jer nije neko ko priča o sebi štagod pričao, ne deluje da sebe doživljava kao beskonačno ozbiljan fenomen i zabavan je za slušanje.

 

meni pomaže i to što ga u asocijacijama nemam kao apologetu duševne nakaze iako je jasno da mu je srce za njega mekano.

1.da

2.Upravo, pomaze sto nije pretenciozan,a nije ni bez harizme

a i pun mi je kufer onih koji su em  djubrad, em ne znaju nista a u sve se razumeju..Pajkic barem poznaje oblast kojom se bavi..

3.Sin mu je SNS, ljigavko tezak, bas podseca na majku..kakv god da je Pajkic, daleko je podnsoljvija pojava od supruge i sina..

Edited by Misko
Link to comment

Kada smo vec kdo Pajkica, kada ce restauracija Decka koji obecava, Kinoteko, Sunce ti kalajisano

Link to comment

Kad su bese bili u semi, pre ili posle ovoga? Mislim, logicno bi bilo posle.

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Kampanja traje vec nekoliko meseci, i iskreno, mada nisma neki nostalgicar,d opadaju mi se ovi tribute video, projekti, i licno, dopada mi se ideja, da se to podigne na visi nivo..cak ne toliko za same osamdesete, koliko bi to kasnije donelo i za druga decenije..svakako mi je ovo kreativnije i zanimljivije od poplave rimejkova..

Link to comment
Posted (edited)
On 22. 6. 2024. at 23:01, klimt said:

Razgovor sa Nebojšom Pajkićem

 

 

 

Izasao i drugi deo

 

Ups

Edited by MocaVukotic
  • +1 1
Link to comment
On 2. 7. 2024. at 14:53, makaronee said:

 

 

Izvestan pogled

 

 

Prilicno ogorcen covek. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...