Jump to content
IGNORED

O imenima


Glen Livet

Recommended Posts

Био у Београду Чедомир Чедомир који је прави венчанице и оглашавао се у Политици...

Link to comment
  • Replies 697
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    80

  • bus

    68

  • FranziskaKafka

    61

  • Waldorf

    37

Па морају и они у ξју да убаце нешто разноврсних фаца, нарочито у Њоршкој и Мајамијској варијанти
nisu u pitanju likovi, nego sami glumci.
Populacija koja još sa velikim entuzijazmom koristi "cock" u starom značenju su ljudi tek pristigli iz inostranstva (ili na proputovanju), a koji su engleski učili u školi iz kojekakvih starostavnih knjiga i od nastavnika koji su po svom istočnoevropskom gradiću i danju i noću nosili tvid, nikad se nisu odvajali od kišobrana, i pili isključivo čaj u pet, a ne kafu.
i pisu rec danas kao to-day :)
Link to comment

Igrajući online fudbalske menadžere, kod kojih se ime i prezime mladih igrača dobija random spajanjem jednog imena iz biblioteke imena i jednog prezimena iz biblioteke prezimena, susreo sam mnogo urnebesnih imena. Ovo se naročito odnosi na Dugout Online, čiji su autori (Slovenci) pitaj Boga gde našli spisak srpskih imena i prezimena, i kao plod takvog rada dolaze sledeće kombinacije : Jerotije Gloginja (moj igrač), Prokopije Čučak, Tugomir Bedić, Lale Tintor, Gavra Cupać, Gruja Bauk, Zrinko Babac, Buca Tauz, Radul Crnokrak, Najdan Korlat, Jerotije Kalat, Bogomir šupeljak ( poslednja četvorica reprezentativci Srbije). Drugi menadžeri imaju modernije biblioteke imena, ali se i tu dešavaju incidenti i smešne situacije, tako da ja u Hattricku imam igrača koji se zove Narcis Skorup, a jedan od boljih srpskih igrača je Radovan Karadžić.EDIT : Hattrick

Edited by Ayatollah
Link to comment
Kad je bio požar u manastiru Hilandar, za vesti RTS-a telefonom se javio predstavnik ambasade SiCG u Atini koji se prezivao Pirivatrić :twak:
Оне лудачке зиме 96/97, кад је било повуци-потегни између опозиционих градова и Слобине централе, долазио из Британије један да дотура лож уље тим градовима, за грејање. Имао је и пригодно презиме: Грејем :lol: .
Link to comment
nisu u pitanju likovi, nego sami glumci.
Управо. Требају им фаце које ће се разликовати. Цела источна обала већ има тако сливен генотип, тако сви делују да су са истог негатива рађени, да је тешко наћи неког са фацом, ко ће мало да штрчи, да буде симпатичан и да буде лик који се памти. А и са именима, након свих могућих комбинација стандардних двеста имена и триста презимена, напросто је тешко имати нешто што ће се памтити.И ту су онда свежепресађени у предности. Имају свежа лица, која још нису хиљаду пута виђена на другима, и имена која штрче и урезују се.
i pisu rec danas kao to-day :)
...и кад треба и кад не треба. Има неких ситуација кад је ово оправдано, кад ваљда треба нагласити да је "до дана данашњег", мада се то обично каже "to present day".
Link to comment
Igrajući online fudbalske menadžere, kod kojih se ime i prezime mladih igrača dobija random spajanjem jednog imena iz biblioteke imena i jednog prezimena iz biblioteke prezimena, susreo sam mnogo urnebesnih imena. Ovo se naročito odnosi na Dugout Online, čiji su autori (Slovenci) pitaj Boga gde našli spisak srpskih imena i prezimena, i kao plod takvog rada dolaze sledeće kombinacije : Jerotije Gloginja (moj igrač), Prokopije Čučak, Tugomir Bedić, Lale Tintor, Gavra Cupać, Gruja Bauk, Zrinko Babac, Buca Tauz, Radul Crnokrak, Najdan Korlat, Jerotije Kalat, Bogomir šupeljak ( poslednja četvorica reprezentativci Srbije). Drugi menadžeri imaju modernije biblioteke imena, ali se i tu dešavaju incidenti i smešne situacije, tako da ja u Hattricku imam igrača koji se zove Narcis Skorup, a jedan od boljih srpskih igrača je Radovan Karadžić.EDIT : Hattrick
Dok je vazio stari sistem omladinske skole u Hattrick-u, "izvukao" sam iz skole mladog igraca po imenu Vojislav Kostunica... Prodao sam ga odmah, bez obzira na karakteristike... :)
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...