Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Vaterpolo

Featured Replies

Crna Gora - Grcka 11:10Hrvatska - Spanjolska 11:7

  • Replies 5k
  • Views 363.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Nikodije
    Nikodije

    Šampioni u bazenu i van njega

  • Profesionalac
    Profesionalac

    Nije dugo trebalo da eskalira, izašlo saopštenje koje je potpisalo 11 igrača, koji se povlače iz reprezentacije dok je Soro na čelu VSS > Sportklub Lančana reakcija: Odlaze Manda, Jakšići, Vico, R

  • holden kolfild
    holden kolfild

    ako ovo nisu najveca muda u istoriji sporta ove razjebane drzave, stvarno ne znam sta je. aktuelni olimpijski i evropski sampioni u najtrofejnijem ekipnom sportu u srbiji, odjebavaju bradatu spodobu

Posted Images

ЛЕН проширује европско првенствоКомитет за ватерполо Европске пливачке федерације (ЛЕН) намерава да прошири европско првенство, па би на њему кроз четири године било 16 учесника уместо досадашњих 12. Такође се, на састанку у Малаги, дошло до закључка да и у Евролигу за ватерполисте треба укључити више клубова, пошто су завршнице Купа ЛЕН показале да и тамо има екипа, које су дорасле да учествују у најјачем клупском такмичењу. Према Светској лиги Европа, бар кад су њене репрезентације у питању, жели још озбиљнији приступ, па су и ту предвиђене поправке досадашњег начина такмичења.
zasto ?pa i od ovih 12 - 8 su kante za nabijanjeZnaci Sapic ako nastavi da igra precice i cifru od 2000 golova. Sad treba da igramo sa nekim koga makedonija nabije 10 razlike. Najbolje smanijti broj ucesnika na 6 i onda svako sa svakim pa najbolje 4 u polufinale. Barem ce biti intresantnije

Makedonija-Rusija 9:9 :blink: Mi se uzasno mucimo sa Ruminijom ...

Rusi su slabi. Koliko sam procitao, jedva su izvukli nereseno.A zasto nema prenosa?

ma ti rusi i jesu u rangu makedonije..nabili su ih nemci 10 razlike...kvalitet vaterpola se dramaticno suzava na svega 2,3 max 4 ekipa..mi, madjari i mozda hrvati i cg..ranije su tu bili i spanci,rusi,italijani..i to ne tako davno..pre 4,5,6 godina..npr nas su italijani izbacili u 1/2 SP 2003, ako se dobro secam..a to je sad apsolutno nezamislivo

Rusi su slabi. Koliko sam procitao, jedva su izvukli nereseno.A zasto nema prenosa?
a sta mislis zasto javno govno, zovu javno govno?

2:50 do kraja 4/46:6 promasujemo ko blesavi, a i rumuni brane nemoguce i uzvracaju.

Edited by Bane5

RTS :fur: 6:6. Ja pratim rezultat na megascores

2:50 do kraja 4/46:6 promasujemo ko blesavi, a i rumuni brane nemoguce i uzvracaju.
Gdje ti to gledas?
Gdje ti to gledas?
Sport FM (100,4 MHz za Beograd) prenosi utakmice nase reprezentacije.Manje od minut do kraja 6:6, imamo napad i igraca vise.edit: Ruminija ima napad za pobedu.Konacno 6:6, nismo ih slomili na vreme, a onda su rumuni igrali sve sigurnije do kraja.

Edited by Bane5

Sa Rumunima se tradicionalno mucimo. Na SP u Kanadi 2005. smo ih jedva prosli u 1/4, da bi posle dobili Hrvate i Madjare i uzeli titulu.

Sa Rumunima se tradicionalno mucimo. Na SP u Kanadi 2005. smo ih jedva prosli u 1/4, da bi posle dobili Hrvate i Madjare i uzeli titulu.
nakon ovog kruga se igra na ispadanje ili se opet formiraju neke grupe? ako je ovo prvo, onda je danasnji remi bezznacajan...
  • Author

prvi u grupi ide direktno u polufinale.

ovo je stvarno sprdacina sa nama i Rumunima. ta utakmica protiv njih na SP 2005. u Montrealu nam je bila najteza na prvenstvu, bukvalno u rangu finala s Madjarima.a sto se tice RTS-a i prenosa - kad ja vec moram iz Kanade da vam objasnjavam - Spanci ne obezbedjuju signal za jutarnje utakmice.sta ces, vrhunski komercijalni sport je u pitanju.

ovo je stvarno sprdacina sa nama i Rumunima. ta utakmica protiv njih na SP 2005. u Montrealu nam je bila najteza na prvenstvu, bukvalno u rangu finala s Madjarima.a sto se tice RTS-a i prenosa - kad ja vec moram iz Kanade da vam objasnjavam - Spanci ne obezbedjuju signal za jutarnje utakmice.sta ces, vrhunski komercijalni sport je u pitanju.
Kako je onda bilo prenosa MKD vs. RUS u 9.30? Stvarno mi nije jasno ovo sa Rumunima... :blink:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.