June 3, 201115 yr Navijači Pro Reka istakli zastavu Vlado sindaco (gradonačelnik) za Vujasa.Meni gotivno koliko poštuju svog bivšeg igrača.
June 4, 201115 yr kakvu odbranu igra partizan! :Hail:al' tek je prva cetvrtina prosla... Edited June 4, 201115 yr by Takeshi
June 4, 201115 yr odlična tekma, odličan partizan! par lako primljenih golova, ali zato rešetamo sa distance (a i oni). ako nastavimo ovako, eto titule!
June 4, 201115 yr partizan odlicno do sada... odbrana, centri, spolja... samo da ne krene tradicionalno sudijsko natezanje
Create an account or sign in to comment