Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

partizanu titula, zvezda u kvalifikacije za EL. ujedno, savic juce odigrao zadnju utakmicu, povukao se iz vaterpola. nije pretjerano reci da se radi o jednoj od vaterpolo legendi :Hail:nego, ono sto sam sad vidjeo na primorje - jug [druga utakmica finala hrvatskog prvenstva] je vjerovatno nesto najspektakularnije sto sam ikad u vaterpolu vidjeo. bilo je 10:10, 3 sekunde do kraja, lopta za primorje na centru [mislim na centar bazena, ne na poziciji centra] - varga izvodi i paskvalin sa 2m ubacuje u gol :Hail:ne mogu da vjerujem da jug to nije odbranio, ali svejedno, fenomenalna akcija primorja
Mozda nagovore Savica za EL. Suska se nesto.U pravu si, Jelenic najavljuje 2 pojacanja iz CG
Link to comment
  • 2 weeks later...

sandro sukno potpisao za pro recco. nikola janovic prelazi u jug. vasas doveo adama steinmetza, dovode i madarasa, a vjerovatno se nece tu zaustaviti. primorje ce dovesti par igraca, pominje se izmedju ostalih i prlainovic. posillipo takodje juri neko veliko pojacanje, htjeli su janovica, ali sad se najvise pominje radovic, sto mi je cudno, s obzirom da ima ugovor sa partizanom...

Link to comment
  • 2 weeks later...
Partizan ce vec pronaci nacin da izgubi jos 1 1/2 finale. <_<
ne plašim se ni recca, ni mladosti, nego baš ovoga što si napisao. zasraće nešto garant.
Link to comment

tesko. mislim da stvarno nema sanse. mislim, uvijek ima sanse, ali partizan je ove godine stvarno savrsen tim, za klasu je jaci od mladosti. da bi mladost prosla dalje, mora partizan slabije da odigra, a da tamo i udovicic i muslim i hinic budu odlicni. partizan igra sa daleko vise igraca, u boljoj je formi, ima boljeg trenera... sve je na njihovoj strani.a sto se tekme protiv recca tice, pa jebiga, ko god da igra protiv njih mora da odigra vrhunski, a da oni odigraju ispod mogucnosti. s tim sto je josh potrebno da im ni sudije ne pomazu previse.stvarno bi me zesce iznenadilo da ne bude finale partizan - pro recco. a i bilo bi steta, realno, jer samo to finale donosi pravi spektakl. doduse, josh bi ljepse bilo da se ta dva tima sastanu u borbi za prestizno trece mjesto :P

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Jasno je da smo favoriti protiv Mladosti. Plasi me nacin na koji smo izgubili zadnja 2 poufinala. Prvo protiv Juga, kad je Partizan vodio 2 razlike na manje od 2 minuta, pa izgubili posle peteraca. Drugo je prosle godine protiv Recca, kad smo otvorili sa 4:0, pa posle izgubili.... doduse tada se istakao i Stavridis, ako me secanje ne vara.

Edited by mandingo
Link to comment

rts, rtcg, hrt - svako prenosi svoje timove. a ovdje ce biti stream, mada ne znam kakav ce biti kvalitet [prosle godine nije bio bas sjajan]

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

bobami, kako sada stvari stoje, niko nece prenosit partizan :isuse:rts prenosi tenis, rtcg takodje, hrt fudbal

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...